Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyámmal? (nem...

Mit csináljak anyámmal? (nem enged fogyózni)

Figyelt kérdés

160 cm-hez már 64 kiló vagyok... elhatároztam már télen hogy le szeretnék dobni jó pár kilót, de úgy hallottam hogy a téli hónapokban nem olyan jó, mint nyáron. Most szeretnék nekiállni. De anyám kiakaszt... próbálok egészségesen enni, gyümölcsöket, zöldségeket. Más ételekből igyekszem féken tartani magam, csokit sem eszem, és sokkal több zöldteát és vizet iszom mint eddig. De anyu beleköt. Finnyásnak gondol, hogy biztos azért nem eszek, pedig százszor elmagyaráztam neki hogy nem akarok én lenni az osztályom konyhamalaca. Léböjtkúrát is szerettem volna, de akkor is csak kiabált. hogy az nem jó, eszembe ne jusson.

Egyszerűen nem értem miért tart butának, amiért rájöttem hogy nem a zsíros ételeket kívánom már.

Tudtok valami javaslatot, hogyan tudjam még is elkezdeni a fogyókúrám?? (ja, és arról nem is beszélve, hogy még egy tollasütőt labdával sem képes venni, mert "velem úgy se játszana senki"... )


Elnézést ha hosszú lett, de kétségbe vagyok esve, hamarosan itt a bikiniszezon.


16/L


2010. máj. 10. 20:10
 1/7 anonim válasza:
ha csak az egézséges étkezést folytatod már az is jó
2010. máj. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia ! Én is 160 cm vagyok, 60 kilóval, de nem panaszkodom :-)

De nyugi, voltam én is 52 kg és emlékszem is hogyan csináltam. Viszont választanod kell valamelyiket : vagy eszel többet és zöldségeket, gyümölcsöket, sovány húsokat, natúr yoghurtokat, stb. vagy kevesebbet eszel a mama főztjéből. Sajnos mást nem tudsz tenni, illetve tudsz, csak ne várj sok fogyást. Mondjuk a sport mindig egy jó kiút, hisz mozgás mellett már nem olyan lényeges mit eszel. Na jó, mindig lényeges, de mozgás mellett nem kell annyira megszoritani az övet

2010. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sportolj és egyél rendesen, anyádnak igaza van, remélem felpofoz, ha még egyszer léböjtkúrába kezdenél...nem mellesleg a léböjt nem fogyókúra
2010. máj. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hát... ne sértődj meg, de anyud korlátolt. Persze a léböjt kúra szadizmus a te korodban, így én sem javasolnám azt. Amit előttem is írtak, abban van az igazság. Változatosság, mértékletesség, többször keveset, és este 9 után már semmit! (Max lekváros kenyér, vagy egy szelet mézes kuglóf, vagy vajas pirítós)
2010. máj. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az anyukádnak igaza van, szeret és ezért akar megóvni a drasztikus diétázástól. Szerintem segíts neki egy kicsit a konyhában és közben találjatok kalóriaszegényebb ételkészítési módokat. Próbáld meg rávenni, hogy használjon zsír helyett olajat a főzéshez, a főzeléket meg ne rántással készítsétek el, a húst meg zacskóban, zsír nélkül süssétek. Hagyd ki a nasit és a cukros italokat az életedből. A mozgáshoz meg nem kell sporteszköz, abban senki sem tud megakadályozni, hogy naponta sétálj tempósan néhány kilométert, vagy vegyél egy aerobikos dvd-t otthonra.
2010. máj. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
zsír éppolyan egészséges, sőt egészségesebb, mint az étolaj
2010. máj. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Léböjtkúrát soha többé, főleg ne tizenhat évesen. Ha egészégesen eszel továbbra is, tornázol, akkor lemegy a maradék is.
2010. máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!