Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ez? Egyik nap pl...

Miért van ez? Egyik nap pl megeszek annyi oldalast, hogy majd kidurranok tőle, és másnap könnyebb vagyok 2dkg-val, aztán egy másik napon meg futok 8 km-t, ráadásul alig ettem: répa reggelire, illetve ebédre rizstészta birkapörkölttel.

Figyelt kérdés
Biztos vagyok benne, hogy az oldalas-os napon jóval több kalóriát vittem be, hiszen aznap nem is mozogtam. Nem értem ezt. :D
2017. márc. 16. 15:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
azért, mert lehet, hogy az előző heti 8 km-es futásod eredménye pont a következő heti oldalas utáni napon "érkezik meg" és fordítva. egy nap alatti súlyingadozásokból ne vonj le messzemenő következtetéseket.
2017. márc. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
oldalas, birkaporkolt es fogyokura. az igen!
2017. márc. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Futás (edzés) után az izmok visszatartanak egy kis extra vizet, ez teljesen normális.
2017. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Naponta ne méregesd magad, mert annak semmilyen információértéke nincs, simán ingadozik a testsúlyod akár egy kilónyit is a nap alatt. Hetente mérd magad inkább, abból több következtetést tudsz levonni.
2017. márc. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
2 deka különbség naponta :DDDDDDD
2017. márc. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Várjatok, a lényeg lemaradt: a futás utáni napon (amin keveset is ettem) 1,1 kg-val nehezebb voltam. :D
2017. márc. 16. 18:12
 7/15 A kérdező kommentje:
Ne ez miért van?!
2017. márc. 16. 18:12
 8/15 anonim ***** válasza:
Az előbb írtam... Az izmok vizet "kötnek meg" sportolás után, ezért nem célszerű edzés után mérlegre állni. Én 6-7 óra intenzív kerékpározás után 1.5-2kg-val szoktam nehezebb lenni (nyílván edzés közben iszik az ember, és ezt általában nem pisiled ki, csak sok-sok óra múlva)
2017. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De ez a futást követő reggelen volt.
2017. márc. 16. 20:08
 10/15 anonim ***** válasza:
én mondjuk elkezdenék aggódni, hiába "fogysz" pl minden másnap 2 dkg-t ha minden azutáni nap felszeded annak az ötszörösét. , 1,1-kg-t ...:D
2017. márc. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!