Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha édesanyám csinalt paprikás...

Ha édesanyám csinalt paprikás krumplit amibe tett szalonnát, de én szalonnát nem eszek, így mennyi kalorianak számoljam?

Figyelt kérdés
2017. márc. 17. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy számold, mintha nem lenne benne szalonna, mivel azt nem eszed.
2017. márc. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Hidd el a krumpli és társai rosszabbak, mint egy kis szalonna.
2017. márc. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Mivel a szalonnának kisül a zsírja, és azt megeszed a krumplival, én úgy számolnám, hogy benne van a szalonna. A szalonna attól hízlal, hogy zsíros.
2017. márc. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

# 2


Ott a pont. Soha nem értettem ezt a pörkölt/kolbász/szalonna démonizálást vs. az tésztaételek könnyűek hiedelem.


Engem amúgy már egy egészen kis adag krumpli is "kiüt".

2017. márc. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
A zsírral semmi baj nincs. A szénhidrátzabálással van baj. "Tudósok" is bizonyították már, de az egész világ szénhidrátzabálásra van berendezkedve, a hatalmas cégeknek meg nagyon nagyon rosszul jönne, ha kiderülne, hogy szeméttel etetik a népet ezért ezekről hallgat a média. Akit bővebben érdekel, az rákereshet a "keto"-ra, vagy szimplán a szénhidrátszegény étkezésre.
2017. márc. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

A túlevéssel mindig baj van, akkor is, ha zsírból történik... Mindössze a legtöbb ember könnyebben túleszi magát szénhidrátból s az egészség szempontjából is rossz a modern ember által evett rengeteg cukor és liszt. De attól még semmi baj nincs a szénhidráttal, jó energia az is. Nem tud mindenki zsírt enni zsírral s egy kis fehérjével.


Ami a kérdést illeti, ha az ember viszonylag pontos értéket akar, mindent le kell mérnie grammra, máshogy nem megy...

2017. márc. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De a szalonna, kolbász és társaikban eszméletlen sok a kalória.
2017. márc. 17. 17:55
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Sok? Kb 5-700 van 100g-ban, annyit meg bőven nem eszel meg... Én reggel alaphangon 1000-1200kcal-os zabkását eszek meg, akkor miben is van sok? :D
2017. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha a paprikáskrumpliból a krumpliját eszed meg a levéböl teszel hozzá a zsírja nélkül, akkor nem kell a szalonnát számolni.
2017. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

"De a szalonna, kolbász és társaikban eszméletlen sok a kalória." Kérdező olvass utána, más is számít. A krumpli sokkal durvább, mint a szalonna maga.

Btw én úgy fogytam, hogy simán megettem a szalonnát, csak magában retekkel vagy salátalevéllel.

2017. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!