Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerülhet lefogyni?

Sikerülhet lefogyni?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és 84 kg. Sokszor hallottam már hogy aki kiskorában kövér volt az felnőttként is az marad. De azért van rá esély hogy lefogyjak?

Nekiálltam most a fogyókúrának mind étkezés és mozgás terén.



#fogyás #felnőrtkor
2017. márc. 17. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak rajtad mùlik.
2017. márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Butaság, amit hallottál, bár nyilván van korreláció, de ha deficitben eszel, lefogysz.

Nyilván van esély. Nagyon komoly betegség kell ahhoz, hogy ne tudj fogyni. Mondjuk ha nincs valódi öntudatod, akaratod, ágyban kell feküdnöd vagy nagyon mély depressziód van, akkor nehéz lehet... De normálisan le kell tudnod fogyni. Lehet, hogy nehéz lesz vagy lassú, de mennie kell, ha odateszed magad.

Sok ember lefogyott már 20, 40 vagy 60 évesen...

2017. márc. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egészséges életmód és megfelelő mozgásmennyiség.

Sok sok folyadék, fehérhúsok, zöldségek sütve főve párolva vagy nyersen, gyümölcsök, tojás, hal, diétás levesek fogyasztása.

Cukros, szénhidrátdús, zsíros ételek kiiktatása.

Heti több alkalommal pulzusszámnövelő mozgás. Én ezek segítségével fogytam. Sok sikert neked:)

2017. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!