Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerülhet így tartósan lefogyni?

Sikerülhet így tartósan lefogyni?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, heti 3-szor végzek súlyzós gyakorlatokat, ez kb 1-1,5 órát vesz igénybe, ezen kívül heti 5x kardiózok kb 15-20 percet. Az étkezésen úgy próbáltam változtatni, hogy minél kevesebb nasi (lehetőleg semennyi), és kisebb adagokat próbálok enni, mint eddig. Sikerülhet így lefogynom/formásodnom? Kb mennyi idő múlva fog észrevehető változás történni?

(Az iskolában is van heti 3 sport órám.)



2015. márc. 15. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Sikerülhet, bár pont a zsírégetés érdekében nem ártana szerintem kicsit hosszabb ideig kardiózni. 15-20 perc az még futásból sem túl sok, kevésbé intenzív mozgásformákból pedig még annyit sem ér. Ha már úgyis rajta vagy, nyomd inkább 30-40 percig, már ha erőnléted engedi, természetesen.
2015. márc. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kimaradt a lényeg.

mi az összetétele azoknak a kis adagoknak?

mert ha főleg ch,akkor valószínűleg nem fogsz lefogyni,max megpöttyedsz.

ha az összetétel főleg fehérje zsír és rost,akkor viszonylag gyorsan célt érhetsz egészségesen.

ebben az esetben heti fél kiló fogyással ki is számolhatod,hogy mikorra.

2015. márc. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

A kardióból megpróbálok akkor többet, csak elég hamar elfáradok még, de köszi a tanácsot.

Próbálok minél kevesebb szénhidrátot is enni, inkább húsokat, salátát, tejterméket, gyümölcsöt.

2015. márc. 15. 22:49
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

a tejtermékeket teljesen kivehetnéd.

a gyümölcsöt minimalizáld napi 1 almára.

a saláta helyett meg brokkoli,karfiol,répa menjen.

fehérje,hús vagy tojás legyen minden étkezésben.

szénhidrátnak mehet délelőtt zab és edzés után kevés rizs a hús és a brokkoli mellé.

a kardiót pedig fokozatosan emeld,heti 5 perccel több.

2015. márc. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dehogy kell a tejtermékeket teljesen kivenni!

Zsírszegény tejtermékek simán mehetnek, nagyszerű fehérjeforrások a csirkemell mellett


Én el sem tudnám képzelni a diétámat a zsírszegény túró, sajt és a natúr joghurt nélkül..

2015. márc. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
2015. márc. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!