Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elkezdtem fogyózni, de a...

Elkezdtem fogyózni, de a mérleg sokkal többet mutat?

Figyelt kérdés

Mióta eldöntöttem,hogy lefogyok,azóta feljött rám +6kg.

Normálisan eszek,napi 5x keveset,ezekmellett edzek.

Majdnem napi rendszerességgel eljárok futni,edzek hasra,lábra,és karra is.

Egyel kisebb ruhákat is hordok,amik eddig nem voltak jók,a hasam is lejjebb ment,megtanultam fekvőtámaszozni,stb.

Miért vagyok nehezebb?:(

Fogyni szeretnék most első sorban,nem izmosodni,meghallgatok bármilyen építő jellegü kritikát.

Köszönöm .



2017. márc. 22. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

6 kg azért nem semmi, de az izom nehezebb mint a zsír.


Ami elöfordulhat, hogy túl sok a napi edzés, de szerintem a napi cukor és zsír bevétel is túl sok.

Ha fogyni akarsz akkor egyszerüen a napi sport könnyebb legyen.


Nap 5x enni azért nem kevés, föleg, ha napi 5x túlléped az 1500kalóriát. Èn azt javaslom, hogy egyél csak napi 3x és semmi cukros löttyöt ne igyál, csak is vizet. De a napi 3x étkezés legyen teljes. Reggelire 200-300 kaloíra, ebédre 400-700kalória, vacsorár 200-300 kalória. Lényeg, hogy mindent egyél csak kisebb vagy megválogatottabb minöségben.

2017. márc. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszodat:)

Citromos vizet iszok,kb napi litert. Fogyózás előtt max fél litert ittam naponta,szóval ez most haladás:D

Sok helyen olvastam,hogy napi 5x egyek keveset. Reggel ha van időm tojást eszek, suliba meg elviszek egy joghurtot és azt. Ha hazaértem akkor meg általában valamilyen levest . Ezzel így bőven ellennék egész nap,mert amúgy nincs nagy igényem a kajára.

2017. márc. 22. 10:23
 3/12 A kérdező kommentje:
Napi 2 litert* :)
2017. márc. 22. 10:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, mióta fogyózol? Amúgy nőként 6 kg izom 1 év alatt jön fel súlyzós edzéssel kalória plusszba, szóval valszeg még így is túl sokat eszel.
2017. márc. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kb 1 hónapja.

Súlyzóval edzek.:)

Tudnátok valami étrendet összeírni nekem ?:/

2017. márc. 22. 11:40
 6/12 anonim válasza:
En a kaloriabazis nevű alkalmazast ajanlanam nyomon tudod kovetni mennyi kaloriat eszel es meg is mondja mennyi kaloriat ehetsz egy nap a fogyashoz, nekem bevalt mar 5 kg lement! :)
2017. márc. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2017. márc. 22. 12:28
 8/12 anonim ***** válasza:
Súlyod?
2017. márc. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
173cm/75kg
2017. márc. 22. 13:14
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát ez elég furcsa...oké,hogy edzel de azért ennyire könnyen nem jön fel izom, de jó is lenne :D

Nem sok az 5 étkezés,én is így eszem már 2 éve,már nem is bírnám ki ha nem ehetnék 3-4 óránként.

Én 168 cm vagyok és napi 1600 kcal-al fogytam (és sokszor az volt a probléma,hogy egyáltalán meglegyen az az 1600 kcal,mert 1300-al is simán elvoltam)

Most kb 2000 kcal-t eszem súlytartáshoz.

Kalóriát számolsz?

Ha nem akkor kezd el,legalább 1-2 hónapig csináld,hogy megszokd miből mennyit lehet kb.

2017. márc. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!