Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úszógumi ledolgozása?

Úszógumi ledolgozása?

Figyelt kérdés
Tudom, nincs helyi fogyás, mégis vannak különböző gyakorlatok popsira, combra, karra, hasra. Nekem egyedül csak a combjaimmal és az úszóbumival van gondom. Hasam is csakabban a csíkban van. Hogyan lehetne megszabadulni tőle? Persze nem olyan gyorsan, mert az lehetetlen. De valami hosszútávú megoldás? Minden nap sportolok, két-háromnaponta mást és mást, emellett próbálok egészségesen étkezni, ami néha nem megy, mert elcsábulok, de ez szerintem nem nagy gond. Valakinek valami ötlet? Ti nektek hogy sikerült elérni az álom alakot, ha sikerült?

2017. márc. 23. 20:26
 1/7 A kérdező kommentje:
16/L 59kg
2017. márc. 23. 20:28
 2/7 anonim ***** válasza:
A gyakorlatok azert vannak külön mert izmot építenek amit lehet helyileg formálni, a zsirtol nem lehet helyileg megszabadulni. Fogyni kell, ennyi.
2017. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát olyan nincs hogy most CSAK lábra edzünk. Én nem tudom hogy mit edzel. De ha már hosszabb ideje csinálod akkor az nagyon kevés. Vegyél egy kondibérletet. Keress a neten egy 2 hónapos teljes testes edzést+még a puncitátogatóba beülsz lábnapkor hasizom gyakorlat mehet minden edzéskor.(hasprés) aztán ha megvan ez a 2 hónap akkor szálkásítasz, abban az időszakban vegyél l'glutamint hogy ne izombol fogyjál hanem zsírból. És a kajára is figyelj 2g/tskg fehérje a ch és a zsírral kell játszani. Igen, számolni kell a kalóriát. Nem tudom h neked mennyi a kalóriaszükségleted én kb egy 1700-1800 körül saccolom. Ebben a 2 hónapban egyél meg kb 2300 kalóriát. Igen, hízni fogsz. Ha mindent jól csinálsz akkor izomra hízol. De azt ajánlom hogy kb 4 hónapg egyél 2300-2500 kalóriát. Utánna fogyjál zsírból. A het 0.5kg hízás és a 0.5kg fogyás a "normális" . Az első két hétben nem baj ha hírol 2..3 kilót. Ez szinte csak víz. 3 hét után ha több mint 1 kgt hízol akkor vegyél vissza a ch ból. Ha bármi kérdésed van írj

17/f tesépítő

2017. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Utolsó! Nem hiszem hogy ő is testépítő világbajnok akar lenni ilyen pontosan fog tartani mindent.
2017. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor így járt. Itt most nem a tesépítő világbajnoságrol van szó (bármit is jelentsen) hanem hogy jó alakja legyen. A haladó kb akkor haladó, ha már minimum 3 éve edz. És még akkor sem jut ki a mr. Olympiára. Akok oda kijutottak, mind koxoltak.
2017. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Nem kell testépítőnek lenni. Nem kell edzeni. A kajával sem kell foglalkozni. Ja,hogy így sz@rul néz ki az ember? Ez egyenes következmény. A fizikum tükrözni fogja a belé fektetett munkát. Ha sz@rsz bele, sz@rul fogsz kinézni. Ennyi.
2017. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg követni Fitness szakembereket, vagy lejárni terembe és edzőt alkalmazni egy hónapra aki betanít, és kövess olyan embereket az Instagramon akik dobozolják a kaját napi 5-6 adagra. Szerintem érdemes egy tisztítókúrával kezdeni, ami lehet C9 vagy Steinberg, vagy sima lébőjt, attól megtisztulsz és kicsit beindul a fogyás, és most tartok 26 kiló minusznál.
2017. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!