Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ettetek tegnap/ ma?

Mit ettetek tegnap/ ma?

Figyelt kérdés
2017. márc. 24. 17:02
 1/9 Jorck válasza:

Tegnap - karalábélevest, tökfőzeléket, hozzá halrudakat. Este birsalma befőttet.

Ma még nem sokat.., főtt tojást reggel, kevés főzeléket levest ebédre, most este is csak szerintem valami hideg kaját (kenyeret, szalámit), vagy talán meleg szendvicset fogok...

:)

2017. márc. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A tegnap hol van már....ma reggel teljes kiőrlésű kenyeret tonhalkrémmel, tízóraira házi túrókrémet, ebédre rakott káposztát, uzsonna még nem volt, de valami gyümölcs lesz, vacsi meg szerintem ua. mint a reggeli.
2017. márc. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tegnap:

Reggeli: Zabpuding 20g zabból

Tízórai: Dettó

Ebéd: Csalánkrémleves másfél tányérral (kb 500g) és egy marék pirított kenyérkockával.

Uzsonna: Ugyanaz mint a reggeli, ugyanannyi mennyiségben (bocsi, imádom XDD)

Vacsora: Kb 200g kuszkusz egy szelet szójával.


Ma:

Reggeli: két szelet szója ugyanannyi kuszkusszal mint vacsorára volt és egy Kv zabtejjel (10kcal)

Tízórai: egy szendvics egy fél szelet kenyérből egy szelet szójával.

Ebéd: két egyszemélyes vegapizza. (Kb 100g zabliszt összesen a tésztájuk + a feltéttel nem is olyan sok kcal)

Tízórai

Vacsi egyik sem volt még, de nem vagyok éhes, szerintem vagy kimarad, vagy megint zabpuding xD

17/l 155cm/57kg

2017. márc. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tegnap pl. roston csirkemell pirított basmati rizzsel és párolt brokkolival. Ma grillezett marhahús pogácsa édesburgonyával.
2017. márc. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tegnap fél kiló zsírszegény túró, 20dkg rozskenyér, 20 deka sonka, 0,5kg brokkoli 20 deka zab, 1 adag fehérje, 20ml lenmagolaj, ez kb 2400-2500 kcal volt.

Volt reggel 2 óra szobabicikli+1 óra súlyzózás délután


Ma: 40 dkg csirke, 10 deka rizs, 0,5kg brokkoli, 20ml lenmagolaj, 10 deka tolle light sajt, 20 dkg rozskenyér,1 adag fehérje ez kb 2000kcal +2 óra szobabicó reggel


Szálkásítok 170/77kg cél 4-5kiló zsír leadása úgy 2 hónap alatt.

2017. márc. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tegnap szalonnás-sajtos péksütit,

Csokit

Fehérbablevest, melegszendvicset kolbásszal.


Ma pizzástáskát, brióst, egy túrórudit,

Fehérbablevest, sajtos-tejfölös tésztát eddig.

2017. márc. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Tegnap reggel két tükörtojást, tízóraira joghurtot, ebédre káposztalevest és csirkehúst zöldséggel. Későbbi uzsonnára az ebéd maradékát, vacsora már csak zöldtea. Ma a reggeli zabpehely volt, mézzel és dióval, a tízórai magos kenyér cottage cheese-el, ebédre húsleves és rizs hallal. Vacsi a maradék és a zöldtea.
2017. márc. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Tegnap: vajas kifli, karamellás tej, búbos hús, petrezselymes burgonya, szendvics, dupla csoki rúd (lidl-s), fél Twix (ez a neve? :D), nyalóka :3


Ma: Müzli (tejjel), székelykáposzta, dupla csoki rúd(lidl-s), krémtúró

És még nem vacsiztam


(Sok kalória :/? Nem mintha képes lennék fogyózni, csak kérdezem :) Vagy nem a kalória miatt kérdezed?)


16/l

2017. márc. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ma

reggeli- 40g Fitness zabpehely tejjel

tizorai-korpovit,2alma

ebed-bulgur 100g,csirkemell 100g

uzsi-almás zabkása

vacsi nem lesz mert megvolt a kaloriakeretem:D

2017. márc. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!