Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék belső combról...

Hogyan tudnék belső combról zsírt égetni?

Figyelt kérdés

170 cm vagyok és kb 53 kg tehát a súlyommal nincs bajom, csak összeér a combom és ez engem már egy jó ideje zavar. Heti 5x futok és heti 3x másfél órát edzek, viszont anyukám elég zsírosan főz (gondolom ez az oka hogy nem megy le a felesleg) és nem szokott párolt zöldségeket meg ilyeneket csinálni. Csak 14 éves vagyok szóval nem nagyon van beleszólásom hogy mi legyen az ebéd, de valahogy el szeretném onnan tüntetni azt a "kis" zsírt. Valakinek van valami ötlete ezek után?

(És tudom hogy nem lehet csak combról zsírt égetni, szóval nem baj ha máshonnan is eltűnik.)


2017. márc. 26. 01:12
 1/7 anonim válasza:
Már így is elég vékony vagy ,ha ennek ellenére is úgy látod,hogy összeérnek a combjaid akkor az a genetikádnak tudható be.Senki sem tökéletes.Persze,étkezhetnél egészségesebben,de fogyni már nem igen tanácsos.Még sokat fogsz változni az elkövetkezendő években.:)
2017. márc. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán csak keskeny a csípőd. Akkor mindig is össze fognak érni a combjaid.
2017. márc. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Régen nem értek össze a combjaim, körülbelül fél éve van ez. És nem is fogyni szeretnék csak azt hogy zsír helyett izom legyen a combomon.
2017. márc. 26. 12:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ugyanúgy össze fog érni, ha nem még jobban. Combközelítő izom gyakorlatokat végezz akkor.
2017. márc. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha izmos lesz a combod, mèg inkàbb össze fog èrni. Règebben nem anorexiàs voltàl? Mert a mostani súlyod is irtó kevès, ilyen magassàghoz.
2017. márc. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem így is nagyon vékony vagy. Sokkal szexibb, ha kicsit összeérnek, mint mikor olyan sovány valaki, hogy űr tátong a 2 lába között. Anorexiás vagy?
2017. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem😂 az anorexia kicsit messze áll tőlem
2017. márc. 26. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!