Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hány centiméterig...

Szerintetek hány centiméterig esztétikus egy női has? Milyen arányokkal? Mennyit számít a kisportoltság?

Figyelt kérdés
A problémám, hogy nem vagyok egy "homokóra" alkat. Mell-95, "derék:)" 73, csípő 95 centi. Érdekelne, mi a véleményetek (nem kifejezetten az enyémről) az arányokról, centikről? Olvastam valahol, hogy egy női has 80 centiig szép, ki is akadtam, hogy lehet ilyet megállapítani, de továbbgondolva, tényleg létezhet valami határ, ahonnan már szélesnek számít. De mi a helyzet mondjuk egy 185 magas nőnél, nála is (bocs a hülye kifejezésért) esztétikátlan egy 80 centi széles derék?
2010. máj. 11. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyat nem lehet mondani, hogy egy bizonyos cm-töl nem szép egy has. Ugyanannál a nönél lehet ugyanannyi cm ronda is meg szép is, a formája inkább számit.


A te alakod meg - ha csak a méreteket nézzük - igen jó, a "normális" az, ha a derék 20 cm-rel kevesebb, mint a csipö és a mell.


De mint irtam, nem acm számit, hanem a forma. Meg nem mindenkinek ugyanaz tetszik, van olyan nö, aki tényleg homokóra, van aki kevésbé ilyen, de van sok férfi, akinek kimondottan a nem annyira alul-felül kerek tipust tartja vonzónak.

2010. máj. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia. az átlag női magasság kb 160-165 centi. ehhez képest a 80 egészségtelen. sok betegségre nlzve rizikófaktor. nem vagy aránytalan.
2010. máj. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!