Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nincs pénzem...

Mit csináljak ha nincs pénzem edzésekre járni és otthon egyedül sem megy de nagyon le szeretnék fogyni?

Figyelt kérdés
Ahj annyira elegem van már az egészségtelen életmódból. Unom a teli hassal való lefekvéseket, néha már kajára se tudok nézni úgy bezabálok és undorom van ha ettem mostanában. Mindig csak a kajára tudok gondolni. Szeretnék csinos lenni, izomlázat érezni, izzadni szeretnék, hobbit. Ha unatkozok akkoris eszek pedig nem esik jól. De minden olyan sokba kerül. De minden sokba kerül. Minden. Anya meg nem vesz bérletet pl. aerobikra. Úgy szeretnék mozogni, jókedvű lenni, de egyedül meg nem tudok edzeni...annyiszor próbáltam, 3 nap ... nem tudok kivel menni, nem tudom hova menjek, kell valaki mellém aki motivál és megmondja mit mozogjak, egyek. De minden drága! Olyan jó látni ahogy mások sportruhába vannak vagy mennek haza és ott a tornazsák a kezükbe. Aaaahh mit tegyek, komolyan nem vagyok lusta azért kérdezem mert nem tudom hogy de nyárig fogyni szeretnék egy 15 kilót. Unom már az életem. Iskola, hazajövök tanulok vagy netezek aztán megyek aludni. Ebből elég! Úgyis itt vannak a jó idők, muszáj valamit mozogni ha nem akarok hízni. Koplalást próbáltam de 2 nap után bezabálok. Most 163 cm vagyok és 87 kiló. Muszáj lefogynom iskolakezdésre. De hogy sportoljak? Nekem nincs pénzem személyedzőre:/ olyan rossz volt hétvégén is hogy mentem pólót venni és másra jó az S-es, M-es, rám meg az XL-es.... NEM AKAROK BÁLNA LENNIIIIII!!!!!
2017. márc. 27. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akaraterő nélkül nem fog menni. Már csak magad miatt is elkezdhetnéd egyedül otthon. Ne légy motiválatlan! A zöldségek, gyümölcsök pedig nem drágák. Pláne ha otthon főzöl...
2017. márc. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kifogás, kifogás, kifogás!

A mozgás ingyenes! Nem kell hozzá különleges ruha, személyi edző, bérlet, vagy bármi más. Egyszerűen megemelkedett a se.gged.

Tudsz letölteni millió egy aerobik dvd-t. Nekem Béres Alexandra videói jönnek be. Nem kell ugrálni, és egy hónap alatt látható eredményt értem el.

A költsége nulla forint! És pont úgy működik, mintha eljárnál edzésre. (Szülés után, picivel egyszerűbb volt otthon, mint mászkálni.)

El tudsz menni futni. Kell egy cipő. Talán akad otthon egy.

Ha még nem megy, akkor lehet menni sétálni. Aztán két perc kocogás, két perc séta. Rengeteg edzésterv van a neten.

Tudsz járni tömegsportra: kosár, foci, kézi, stb. Nem is vagy egyedül.


Tudom, mi nők bármit megteszünk, hogy fogyjunk, kivéve, hogy többet mozogjunk, vagy kevesebbet együnk. ;)

De akkor ne várj csodára, csak simán vegyél egy számmal nagyobb fürdőruhát nyárra.

2017. márc. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyira hiteltelen vagy...unod ezt...unod azt, de nem teszel ellene semmit. Mégsem unod! Komfortzóna...

Youtube tele van jobbnál jobb videókkal, futhatsz a ház körül ingyen. Kezdetben pedig elég, ha saját súllyal dolgozol.

Ne koplalj, az az igénytelenség netovábbja! Tanulj meg főzni!

Miért kell, hogy más motiváljon? Ennyire nem érdekel az egészséged? Te tudod...

2017. márc. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Próbáld meg abbahagyni az unalomevést. Régen én is csináltam, tudom milyen rossz. A napjaim abból álltak, hogy iskolában voltam, leckét írtam, ettem és olvastam.

Ez ahhoz vezetett, hogy 13 éves koromra már 78 kilót nyomtam, és mindössze 166 cm magas vagyok.

Tudtam, hogy ez nagyon nem jó így, ezért legyőztem az állandó zabálási vágyamat, és fél év leforgása alatt 22 kilótól szabadultam meg.

Hogyan csináltam? Lemondtam a cukros üdítőkről, naponta csak 1 pohárt engedélyeztem magamnak, és a chipset, csokit, gumicukrot pedig igyekeztem gyümölcsökre, zöldségekre cserélni. Nem azt mondom, hogy sosem ettem ezekből, de megtanultam nemet mondani rájuk, és megkértem a szüleimet, hogy kevesebb ilyen rágcsálnivalót vegyenek nekem.

Mivel viszonylag gyorsan fogytam, és a tesiórákon kívül nem nagyon mozogtam, a bőröm a combomon és karomon megnyúlt, így 24 évesen szinte integetős nagyi karom lett. Ezért azt ajánlom, hogy mindenképp mozogj mellé vmit (pl. menj el biciklizni).

2017. márc. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kifogás, kifogás, kifogás...

Nekem is volt belőle elég... nyáron pénzem nem volt futócipőre, télen túl hideg volt hozzá, konditerem messze van, otthon meg egyszerűen kedvem nem volt, mindig volt kellenesebb elfoglaltságom, mint tornázni...

Egyszer tél közepén valami elszakadt bennem. Akkor farmerban és pulóverben elmentem futni, azóta (15éve) maratonokat futok európa szerte.

2017. márc. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem az edzéstől fogysz le. Attól fogysz le, ha nem eszed magad degeszre.


Egyél mindenből egy harmaddal kevesebbet, a net meg tele van edzésvideókkal. Koplalni fölösleges.


Úgy kell enned, mint az az ember, aki lenni akarsz. Most úgy eszel, mint egy kövér lány. Egyél úgy, mint egy sovány lány. NEM éhezni!


Igyál vizet, ne nassolj, nincs cukor.

2017. márc. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kifogás megy látom.

mondjuk menj el DOLGOZNI,mégegyszer menj el DOLGOZNI,meg van a fogalom?

Keresd meg a pénzt menj edzeni,állj rá a tonhal,csirkemell,rizs,zöldség kombókra.

Heti 4 edzésed legyen.

Tudom javasolni a profession.hu-t munkakereséshez.

2017. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Úgy látom, hogy iskolás vagy. Kezd a tornaórák kihasználásával. Ugye nem lógod el felmentéssel, vagy lazsálással. Ha jársz tesire, akkor kezd el komolyan venni a tanár szavait. Nyugodtan fáradj el. Jót fog tenni. Ha kicsit is jó fej, akkor meg is kérheted, hogy segítsen. Tudod neki ez a szakmája.

Az egyél úgy, mint egy formás lány szuper megfogalmazás, nagyon jó életszemlélet. Lógj egy napig egy vékonyabb barátnőddel és figyeld, hogy mit eszik és mennyit mozog. Este se tankolj fel utána.

2017. ápr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!