Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék. , de félek...

Fogyni szeretnék. , de félek elmenni futni!?

Figyelt kérdés

Az van h, félek egyedül elmenni futni mert nem hinném h, valamelyik osztálytársam vagy barátnőm eljönne velem mert ritka lusták..olyannal meg nem akarok futni akivel nem vagyok egyhangon..Meg tanyán lakok és erre van egy út ahol n nincsenek házak tök nyugis de egyedül meg félek elmenni mert ki tudja h mi van arrafele ,legjobb barátnőm elment vele nem bírok. Mit csináljak? nagyon akarok menni !

Itt vannak képek: (ebből szeretnék fogyni) [link]

[link]



2014. febr. 25. 18:47
 1/4 VWXYZZS ***** válasza:
Kérj meg valakit, hogy menjen el veled biciklivel. Ha nem akarnak futni. Fél órát kibír bárki. Testvér, anyuka, apuka, tesó, barátnő stb.
2014. febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kérdezd meg a lustákat, hátha. Ha veszélyesnek érzed, akkor egyedül inkább ne menj. A youtube-on rengeteg gyakorlat van, amivel formába hozhatod magad (nem futás), sok olyan van, ahol még felszerelésre sincs szükség. A fényképről egyáltalán nem látom rossznak a helyzetet. Félév (heti 2x1,5 vagy 3x1,5óra) mozgással már biztosan jobban fogod magad érezni.
2014. febr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

kutyus! ha nincs sajat de esetleg van valakinek egy amelyikkel jol kijossz, a legjott megoldas! es meg neki is ,,segitesz,, vele :-). egyebkent nem kell felni, en is voltam igy, de mar rajottem Felesleges. ha anjyira tartasz valamitol akkor gazspray a zsebbe es go. mindent lehet csak akarni kell, ne hagyd hogy ilyen kis semmisegek eltantoritsanak a celodtol! kemeny csaj vagy, menni fog :-). es ne feledd a fokozatossagot! valamint hogy beszedtempoban fuss, mert azzal vesztesz zsirt, a gyors futassal allokepesseget javitasz es ha nem vagy jo kondibn akkor katabolizmus veszelye is fennall (izomvesztes).

szoval csak akard, es menni fog! lebegjen a cel a szemed elott!

akarat-kitartas-fokozatossag-megfelelo etrend - motivacio! ha ezek megvannak nincs aki eltantorithat :-). Egy kalappal :-).

2014. febr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Húú :) köszönöm igen a kutyus az tényleg jó ötlet !!Holnap szerintem biztos nekikezdek ,még egyszer köszönöm!Tényleg sokat segítettetek:)
2014. febr. 25. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!