Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni, aktívabb...

Szeretnék fogyni, aktívabb lenni, de egyedül nagyon megy unalmas, valaki nem lakik itt a közelemben, aki szintén aktivizálná magát?

Figyelt kérdés

Ki lakik a 13ik kerületben?

Jó lenne futni ,meg itt van nem messze a váci úti tecso-s út is,de egyedűl nem igazán szeretek futni.


Amugy járok kondi terembe is,csak szeretnék többet mozogni :)



2012. máj. 23. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég érdekes dolog, én este járok futni a váci úti tesco felé, 10-11 fele, padokon felülök, meg fekvőzök :D Korod/nemed? Lehet már láttalak.


20/f

2012. máj. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
22/L Nem hiszem hogy sokszor láttál volna,de ha véletlenűl,akkor is csak sétálhattam arra fele a barátommal,csak azért gondoltam azt az utat ,mert nekem elég hosszú ahoz hogy kifullasszam magamat,de én nem este járnék hanem kb. délután
2012. máj. 24. 07:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Éééértem :D Sajnos én nappal nem érek rá, ezért teszem át estére, bár már így is kapszulázok, hogy "kipihent" legyek.
2012. máj. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Majd akkor az mp3 lejátszóval futok,keresek rá ritmusos számokat :)
2012. máj. 24. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!