Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik lefogytak! Miben más az...

Akik lefogytak! Miben más az életed, miután elérted a az "álom alakodat"?

Figyelt kérdés
Pontozlak:)
2017. márc. 28. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Boldogabb lettem,viszont koplalva fogytam ugyhogy nem biztos hogy megtudom tartani..Egyebkent magabiztosabb vagyok es batrabban mutogatom a labam pl kepeken (mert eddig rejtegettem) jo erzes,mert mindenki mondja milyen szep labaim lettek meg hasonloo:D 16/L 49kg
2017. márc. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Válás miatt fogytam, a stressz miatt elment az étvágyam, szóval nem koplaltam. Most minden régi 55 kg-os ruhám rámjön, sőt még a lányom ruhái is :) 6 hónap alatt fogytam le, addig nem tudtam élvezni a stressz miatt, de most kezdem igazán:) Főleg, hogy jön a nyár, vettem 2 új klassz bikinit is. Végre nem kell 80 kilósan strandra mennem!
2017. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges vagyok. Fitt. Sportos. Feszes. Önbizalommal teli. Teherbíró. Kihíváskereső. Szép tartású. És bármit felvehetek.
2017. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jobban odafigyelek magamra. Lefogyni nehéz, de megtartani még nehezebb. Ezért mindent más szemmel nézek. Kritikusabb vagyok magammal szemben.

Persze jobban érzem magam, de olyan életmódot, mint régen már soha nem élhetek, mint régen, vagy a beleölt munka kárbavész.

Sokszor irígylem azokat, akik látszólag magabiztosak még ducibban is, és érdekes, de a kilókkal együtt belőlem eltűnt a magabiztosság is, valahogy soha nem vagyok elégedett.

2017. márc. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak jobban érzem magam, minden ruha jól áll, öröm belenézni a tükörbe, tele vagyok energiával...semmiért nem adnám ezt oda.
2017. márc. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jobban állnak a ruhák, szívesebben öltözködöm, több lett az önbizalmam.
2017. márc. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!