Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fehérje granulátumot...

Milyen fehérje granulátumot vegyek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy én vagyok lehet a héten akár a 3. Aki ezzel kapcsolatban tesz fel kérdést, de még sosem szedtem ilyen készítményeket, tablettákat, hogy szépen fogalmazzak.

--------------------------

Tehát már régebben is edzettem, rengeteget ettem, es fejlődtem szépen de egy idő után a fejlődésem nagyon be lassult pedig, emeltem az ütem számot is meg minden. Ennek kudarcában rá hagytam. Újra kezdtem az edzést, majd az el következendő 2 hónapban rá szeretném szánni magam hogy akkor elkezdem.

Ami miatt nem tudok választani hogy rengeteg féle-fajta granulátum van. Tejsavó, állati, növényi, tojásfehérje, stb. És melyik lenne a leghatásosabb vagy nem is tudom hogy fogalmazzam.. az étrendem 50% szeretném hogy kitegye. Étrendet úgy csináltattam, és heti 4x járok edzeni minimum, terembe!

E mellett olvasgattam edzés utáni tablettákról, tabletta formában "HCA" (hidroxid-citromsav) ami ha jól tudom zsírszövetek képződését csökkenti.

85kg vagyok, 186centi. Van némi zsír a hasamon, de eldolgozható szerintem.

---------------------

•Mit tudnátok ajánlani így full kezdő ként?

•Megéri a 4kg megvenni?

•A különböző táplálék kiegészítőkről mi a véleményetek?



2017. márc. 30. 10:42
 1/2 A kérdező kommentje:

•még annyit hogy melyik céget" ajánlanátok?! "Biotech, sciteck, myprotein, stb) honnan rendelitek?! :)

Előre is köszönöm a válaszokat.

2017. márc. 30. 10:44
 2/2 anonim ***** válasza:

Tojásfehérje... Vagy BEAF. De inkább tojás. DE edzés után tejsavófehérje, lehetőleg tisztán izolátum. Pl 100% Whey isolate.


Scitec élvezettel fogyasztható,finom, igényes minőség. Biotech nem olyan fincsi. Kicsit műízűek. Myproteinnél meg van olcsóbb is, szóval az sehova nem illik a képbe

2017. júl. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!