Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy baj, ha csak napi 800-900...

Nagy baj, ha csak napi 800-900 kalóriát eszem? Lehetnek súlyosabb következményei?

Figyelt kérdés
15/L 59 kg 174 cm

2017. márc. 6. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
ha nem szedulsz akkor nem gáz
2017. márc. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz izmokat, hanem még a csontvelőd helyén is zsírt illetve felnőtt korodban a csontritkulás minden vágyad, akkor nem gáz
2017. márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

sorolom a következményeket: hajhullás, menstruációs zavarok, testi maradandó károsodás, össze fog szűkülni a gyomrod, a fogad is hullani fog, jövőbeli gyereked veszélyeztetése (nem biztos, hogy terhes leszel), fejlődésedben lesznek következmények, végül pedig kórházba kerülsz és infúzión fognak téged etetni.


Menj el egy pszichológushoz, mert súlyos testképzavarod van.

Anyád, apád miért nem figyel rád?

2017. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, baj. Súlyos betegségek jönnek hamarosan.
2017. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ennyit eszem, sokszor kevesebbet is és semmi bajom. Túl van misztifikálva. Mikor 400-500kcalt ettem akkor szédültem meg folyton aludtam, de 800-900al simán elvagyok. Minden szervezet más, ha rosszul érzed magad egyél többet
2017. márc. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5


De gondolom te nem egy 15 éves fejlődésben lévő kislány vagy, hanem egy "érett" felnőtt ember, aki tudatosan b..ssza szét a saját testét. Nem kéne ilyen példát mutatni a fiatalabb generációnak!

2017. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!