Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért megy ilyen lassan a fogyás?

Isabel25 kérdése:

Miért megy ilyen lassan a fogyás?

Figyelt kérdés
Újévi fogadalom, hogy visszanyerem lány kori alakom,5 év elteltével 2 gyerek után. Január 1-én kezdem 2 hetes fogyókúrával,2 kg ment le. Ez nem vált be, így maradt a rögösebb út az életmódváltás. Nem eszem cukrot, és a finomított szénhidrátokat is gyakorlatilag elhagytam. A fehérjét növeltem az étrendemben, már nem is kaloriát, hanem grammokat számolok.Egy héten 5x mozgok ,magas intenzitású kardio edzést(freeletics). Most tartok 4 kg mínusznál. Ez normális? Régen olyan könnyen olvadtak le rólam a kilók, most meg ránézek egy szendvicsre és 2 kiloval több vagyok :D Egyébként 30 leszek 164cm és 66kg vagyok. Kb még 10 kilót szeretnék leadni.

2017. márc. 13. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is újév óta fogyózom, és nekem is lassan megy, eddig -3,5kg ZSÍR. De az a jó, mert így nem veszítesz ízmot. Kitartás!!
2017. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És hány gramm fehérjét, ch-t,zsírt eszel?
2017. márc. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
80-90g fehérje, ugyan ennyi ch, 40 g zsír kb
2017. márc. 14. 08:18
 4/9 A kérdező kommentje:

Ha edzem, utána iszom egy fehérje turmixot (delicius whey)

Egyébként meg laikus vagyok a témámban, csak próbálkozok.. Szívesen veszem ha valaki kiokosít

2017. márc. 14. 08:21
 5/9 A kérdező kommentje:
Igyekszem ezt betartani, van, hogy szénhidrátból több fogy kb 150g. Egyébként még szoptatom az 1 éves lányom.arra gondoltam talán emiatt is ilyen lassú..
2017. márc. 14. 08:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
januar 3. ota dietazom es 10 het alatt fogytam 6,5 kg. Kicsit alomviaagban elsz ha azt hiszed hogy 2-3 honap alap kocka hasad lesz(bar noknel nem tul sexi szamomra).
2017. márc. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Elhizni is evek folyaman hizik el az ember. Lefogyni se lehet csak ugy pikk pakk. Egeszseges eletmodnak meg lesz az eredmenye ne aggodj.
2017. márc. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem rossz ez az ütem, oké, kitartás, megyek edzem egyet!
2017. márc. 14. 10:53
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha zsírból fogysz, akkor max. fél-egy kg hetente, ami le tud tartósan menni. Ne méricskéld magad állandóan!


Egyél egészségesen, és a sportot se hagyd abba!


Szépen, lassan átalakul a tested. Sokkal egészségesebb, mint a jojózás, ami a kampánydiétákat követi. És azt se felejtsd el, hogy a sporttal szépen lassan izmot is kap a tested, aminek a kiterjedése töredéke a zsírénak, de kilókban az is jelentkezik.


Alapozz a cm-re, a sportra és az egészségre!

2017. márc. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!