Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nincs erőm diétázni? Ha...

Miért nincs erőm diétázni? Ha csak rá gondolok falásrohamom lesz.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 1. 18:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Kétszer már sikerült lefogynom, de most nem megy. Pedig csak 6-8 kilót kellene fogynom. Nem vagyok lusta, minden nap sportolok valamit, de a kajával bajban vagyok.
2017. ápr. 1. 18:13
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Hány kg, hány centi vagy és mennyi éves vagy?


Mert NEM diétázni kéne, hanem ÉLETMÓDOT kéne váltani!


Azért nincs erőd, mert lehet, hogy sz..rul csinálod, mert nem is akarsz lefogyni valójában (mert ha tényleg annyira fontos lenne a lefogyás, akkor lenne erőd és kitartásod, hogy elérd a célodat!)

2017. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondom már 2x lefogytam.
2017. ápr. 1. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:

és ugyanazzal a módszerrel csinálod, mint eddig?


ha eddig ment, most miért nem? magadtól kérdezd, nem tőlünk!

2017. ápr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is átéltem ilyet. Életmódot váltottam, figyelek arra, mit eszek, mennyit és eleget mozgok. Sikerült lefogynom, tartottam sokáig,de egyszercsak elengedtem magam, lelki okokból feladtam, mondván mégis minek...és hiába mutatott a mérleg többet, én pedig fogadtam meg, hogy na akkor most visszafogom magam, nem ment. Két nap után feladtam, mondván, áhh minek töröm magam, még jó vagyok. Majd a bűntudat újra megálljt parancsolt, amit fel is adtam gyorsan. Ez a mókuskerék addig tartott, amíg ki nem híztam az egyik vékonyan vásárolt ruhát, amivel jobb lelkiállapotomban szembesültem. Engem az térített észhez és adott igazi löketet, hogy majdnem semmivé lett a kemény munkám gyümölcse. Úgymond "stresszevő" vagyok, amit igyekszem kordában tartani mostmár.

Az a baj, hogy amíg nem kapsz te is hasonló "pofont", addig nem lesz erőd újra kezdeni, visszatérni.

Kell valami cél, valami hajtóerő, ami felülírja azt a kis belső hangot, ami miatt most úgy érzed nincs hozzá erőd/kedved.

Ráadásul nem árt, ha a magánélet is rendben van, mert könnyen lehet, hogy valami egész más áll a motiválatlanságod mögött.

2017. ápr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ki tudja, mi a gond? Vannak élethelyzetek, amikor nehezebben fegyelmezi magát az ember...

De szerintem is életmódot kéne váltanod s lassan, de élvesetesen fogynod s persze nem visszahízni sosem.

2017. ápr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!