Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egésségesen...

Hogyan tudnék egésségesen 7-10 kg fogyást elérni 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Változatosan étkezem,gyakorlatilag mindent és keveset( hús,zöldség,gyümölcsök ). Nem nagyon vonok meg magamtól semmit. Édességet nem vagy csak nagyon ritkán eszem kicsit. Sportolok is,futok heti háromszor és konditerembe is edzem. 83 kg-ról sikerült leadnom 77 kg-ra. Ez kb.másfél hónap alatt. A célom 65 kg. Ha továbbra is így csinálom,elérhetem a célom 2 hónap alatt? A másik problémám a hasam és a derekam körüli úszógumi..semmit sem ment le. Hogyan tudom eltüntetni vagy legalább kisebbre,laposabbra dolgozni?
2017. ápr. 2. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez így rendben van, de tudni kéne mennyi kalóriát viszel be. Ahhoz hogy 10 kilót leadj 2 hónap alatt kb 600 kalóriát kéne enned, ami iszonyatosan kevés. Nem tudom hány centi vagy de mondjuk 1400 kalóriával számolva kb augusztusra menne le a 10 kiló. De a neten te is ki tudod számolni mennyi a BMR-ed, és ennél 100-200 kalóriával kevesebbet kéne enni minden nap.
2017. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!