Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek 5 hónap alatt...

Szerintetek 5 hónap alatt milyen átalakulást lehet elérni?

Figyelt kérdés

Heti 3-4 izzasztó mozgással (bringa, úszás, utána RR DVD 40 perc), heti 7 nap tornával (minden nap kell hátizomerősítőt csinálnom)

Evés terén pedig cukor nuku, és csak reggel fogyasztanék szénhidrátot.

Mennyit tudnék fogyni, illetve mennyivel lenne szebb a testem szeptemberre? Most 164/72 vagyok.


2014. márc. 15. 10:36
 1/1 anonim ***** válasza:

heti fél kilóval számolj szerintem, mert nincs sok súlyfelesleged.


Ezáltal hamar meg is fog látszani. Én régebben 8 hónap alatt fogytam 25 kilót jó szar módszerrel... az első fél évben senki nem vett észre semmit. Aztán jött a nyári szünet. Az alatt további 6 kiló ment le. És mindenkinek csak akkor tűnt fel hogy húúú mennyit fogytam amikor azt a 6 kilót is lefogytam...kicsit nevetséges volt hogy az előtte lefogyott majd 20 kiló senkinek nem tűnt fel:P

2014. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!