Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy férjek be 3 nap alatt a...

Hogy férjek be 3 nap alatt a ruhámba?

Figyelt kérdés
Szombaton lagziba megyek,direkt varrattam rá ruhát,de mikor ma felpróbáltam(3 hete lóg a szekrényemben),bizony itt-ott eléggé tapad,pedig nemkellene.Tényleg nem volt mostanában időm sportolni,se odafigyelni a táplálkozásomra,de most így nem érzem jól magam a ruhában.3 nap összetudom szedni magam?Mindenféle tipp érdekelne,akár kozmetikum,sport,bármi....köszönöm:)
2010. máj. 12. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Varrattad? Akkor varrónő és engedjen ki belőle
2010. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
gondoltam rá,de nem tudja megcsinálni,mert nincs rá ideje.
2010. máj. 12. 19:30
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Vízhajtó teák, esetleg?
2010. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
akkor vegyél másikat
2010. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nehéz megállni, de ne nagyon egyél. Elég 1 nap egyszer, ha muszály. Tudom egészségtelen, de szombatig szerintem vállalható.

+ még a vízhajtó tea, és csípőszorító bugyi (már tangában is lehet olyat kapni).

2010. máj. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült 4 nap alatt 6 kg-t fogynom az esküvőm előtt, úgyhogy sikerülni fog, pedig nem voltam kövér 65 kg voltam és 170 cm! Ez attól is függ mennyire vagy duci, de szerintem sikerül! Ne egyél főtt ételt semmiképp sem, ha van rá lehetőséged akkor zöldséget és gyümit egyél husival, és 5 óra után semmit, mentes víz 3-4 liter/nap és vízhajtó tea vagy esetleg szűztea kapszula! J a és kerüld a sót :) Én így csináltam! Sok sikert!
2010. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
esetleg mi lenne,ha esténként eljárnál futni?reggelire még egyél,hogy ne legyél rosszul a nap további részében,aztán csak sok zöldség,kevés gyümölcs,vízhajtó,esetleg hashajtó?:S drasztikus,de ha muszály..
2010. máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Gyumolcs es zoldseg, esetleg joghurt.

Minel tobb viz vagy tea, persze cukor nelkul.

Es infraszauna dobhat sokat! De menj be vag 45-50 percre! Vizet igyal ott is.

De elotte akkor egyel gyomolcsot, nehogy leessen a vercukor szinted.

2010. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Keress mási varrónőt Dunát lehet velük rekeszteni
2010. máj. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!