Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogszabályozósok tudtok...

Fogszabályozósok tudtok hányni? Bulimia

Figyelt kérdés

2017. ápr. 4. 23:13
 1/7 Egy_marek_saska válasza:
A bulémia nem fogyókúra, fordulj orvoshoz.
2017. ápr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Blondie.W ***** válasza:
Nem jó buli, irány a doki, ha bulimias vagy. Ha nem, akkor meg ne akarj az lenni, ez egy betegség. Gondolom a torokgyuszis se akar senki lenni.
2017. ápr. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Egy jó 4 éve, mikor nálam kezdődött ez az egész, fogszabályzós voltam.

A mutató és középső ujjaimon iszonyatosan ronda sebek keletkeztek a fogszabályzó gyűrűi miatt, a hegek még mindig látszanak.

Ne hánytasd magad, próbálj meg egészségesen étkezni, és ha ilyen problémáid vannak pszichológushoz fordulni.

A sebes ujjak csak egy része a dolognak, az egészségügyi problémákról nem is beszéltem. Nyilván tudod mik a bulimia következményei, és szerintem nem szeretnék fiatalon műfogakat meg hónapokat kórházban tölteni.

2017. ápr. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
*szeretnél
2017. ápr. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Én a bulimiásoktól tudok hányni.
2017. ápr. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 ez jó. De a hánytatás a rendszeresen természetellenes helyen lévő gyomor-savtartalom miatt úgyis szétmarja a nyelőcsövedet, és a fogaidat, kihullanak, nem kell az a fogszabályzó.
2017. ápr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"úgyis szétmarja a nyelőcsövedet, és a fogaidat, kihullanak, nem kell az a fogszabályzó."


Ja, meg amúgy is, jó eséllyel meg se éri a delikvens, hogy a fogai rendben legyenek, szóval ilyen erővel a fogszabályzót le is lehet szedetni.

2017. ápr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!