Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak szenvedéssel lehet fogyni?

Csak szenvedéssel lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Hogy fogyjak,ha folyton a kajára gondolok,szinte megőrülök,olyan éhes vagyok? Raadasul meg a allergias is vagyok a kedvenc élelmiszeremre:( hogy bírjam ki,hogy ne egyem tele magam időközönkênt?

2017. márc. 14. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Akaratero!De ha nagyon enni szeretnel akkor egyel valami egeszsegeset,feherjedusat (altalaban eltelit) csirkemellett,tojast,turot. A mertek a legfontosabb.
2017. márc. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Epp ez a baj,hogy,ha elkezdek enni,akkor nemtudom abbahagyni. Nalam nincs az,hog eltelit..:(
2017. márc. 14. 19:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a legjobb példa arra, hogy szenvedéssel pont hogy NEM lehet. Ésszel lehet...

Nyudtan teleeheted magad! CSak alacsony kalóriatartalmú ételeket egyél. Ennyi a titka.

Nem szabad éhezni, ahhoz meg enni kell.

2017. márc. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Saját magamon azt vettem észre, hogy én akkor vagyűk éhes ha az nap nem jól ettem. Keveset és a folyadék bevitelemmel is összefügg. Én fokozatosan tértem át az étrendre és fokozatosan keztem mozogni. Mert nekem nem ment egyik napról a másikra az édességet elhagyni.
2017. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Komolyan? Megeszel 10 tojást s még ennél?

Bizonyos ételeknél megértem, de van az a laktató étel, amiből nem tudsz rengeteget enni. Ha neked egyszerre sok kell, akkor egyél kevésszer sokat, vagyunk páran ilyenek.


Én élvezetesen fogyok vagy sehogy. Kövéren egyszerű volt, később szinte lehetetlen, de némi fegyelem, remek étrend és időzítés azért ad némi esélyt. Ahogy a fokozott aktivitás is.

2017. márc. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tésztával én sem tudok jól lakni. Simán bevagok egy fazék spagettit es ra egy órára éhen akarok halni. Ám csirkemellből és zöldségekből egy tányér után kellemesen jól vagyok rakva, és bőőőven kitart a következő étkezésig. Ha normálisan eszel, nem sóvárogsz. Baromi egyszerű.
2017. márc. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt hiszem én értem a kérdező problémáját.

Imádok enni. Amit szeretek abból nincs olyan, hogy elég. Persze nyilván nem a tojás, abból sokszor egy is elég, mert nem az étellel, hanem az ízzel telítődöm.

Ha olyat eszek, amit szeretek nem tudok egynél megállni, sokszor még akkor is eszem, ha már a gyomrom feszül. Mert az ízével nem tudok betelni.

Sajnos ilyen esetekben csak fejben dől el a dolog. Komolyan ki kell jelenteni, hogy már pedig nem. Én vagy nem is eszek ilyen ételt (na az szenvedés, de igyekszem lefoglalni magam) vagy csak akkor, ha tudom hogy elég erős vagyok hozzá, hogy egynél megálljak.

Sajnos ez csak így működik.

Akaraterő, mert ez fejben dől el.

2017. márc. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fél liter gombas spenotot ettem meg 3főtt tojással és éhes voltam utana
2017. márc. 22. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!