Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert ilyen csunya az alkom?

Miert ilyen csunya az alkom?

Figyelt kérdés
A combom nagy de nagyon kicsi a derekam..tul karcsu..ha felveszek szük polot akkor nagyon csunya olyan vagyok mint egy haromszög.. hogy lehetne hogy a derekam vastagabb legyen de a combom az ne legyen nagyobb?Olyan csunyanak erzem magam

#Vékony-alak-csunya
2017. ápr. 5. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez genetika, irányított fogyás és hízás sem létezik. Keress optikai megoldásokat öltözködés terén.
2017. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi a csúnya a vékony derékban???
2017. ápr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2017. ápr. 5. 19:20
 4/9 A kérdező kommentje:
Sikerult feltoltenem egy kepet :/. Egyaltalan nem szep szelesebb derekat akarok
2017. ápr. 5. 19:21
 5/9 A kérdező kommentje:
Tul kicsi combtol felfele a testem :(((
2017. ápr. 5. 19:21
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Menj el szemészetre!


A combod vékony, gebe; a derekad pedig normális, azt hittem, legalább homokóra alkatod van, azért látod túl keskenynek, de ez valójában elég távol van tőle.

2017. ápr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat a combomhoz kepest a felso testem eleg kicsi ahogy megy lefele ugy nagyobbodik.. mit meg nem adnek ha lenne egy kis felesleg a derekamon..:(
2017. ápr. 6. 07:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van:

1. Fogalmad sincs, milyenek a normál testarányok, hogyan is kellene kinéznie egy lánynak, nőnek.

2. Kevered a derék és a comb szavak, mert a kép alapján a derekad a vastag, a combjaid pedig a vékonyak.

2017. ápr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, legalábbis én így látom az a problémád, hogy felül vékony vagy és alul pedig vastagabb. Ez testalkat kérdése, körtének mondanám az alakod. Túlságosan ezen sajnos nem tudsz változtatni. Nincs se helyi fogyás és hízás sem. Max mozgással tudsz alakítgatni magadon.

Egyébként abból kiindulva, hogy én fiúként a vékonyabban preferálom, akkor pont, hogy a derekadnak nem kéne vastagabb lennie (+ még szerintem egybe alak is lenne) Tehát pont ellenkezőleg, mint ahogy te gondolod.

Egyébként pedig nem csúnya az alakod.

2017. ápr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!