Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha naponta csinálok 1100...

Ha naponta csinálok 1100 ugrálást ugró kötéllel az mennyire hasznos a fogyásban?

Figyelt kérdés
Járok minden második nap futni.Szoktam tornázni minden második nap.elég keveset is eszem tegnap például reggelire egy kevés sült krumplit ettem 1 rántott hússal, délben 2 szelet rántott húst ettem és vacsorára ami nekem 5-kor van mert később már nem eszem 1 kevés krumpli pürét.Mennyi kalóriát égetek így el 1 nap alatt?
2010. máj. 13. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Reggelire eszel sültkrumplit és rántotthúst? :D Mondjuk csak furán hangzik, de egyébként reggel inkább jobb a nagyobb kalóriabevitel, azt mondják.

A sült krumplit mondjuk hanyagolhatnád, edd inkább püréként. az is megy a rántott cuccokhoz és nem csak frissen jó.

1100 ugrálás elég sok, ha bírod napi szinten csinálni, akkor grat.

2010. máj. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen azért ettem azt reggelire mert ha sokat tornázom valahonnan kell energia is igaz nem sült krumplit kellett volna.de se baj majd mást eszem.Köszönöm válaszod.nagyon kedves vagy.
2010. máj. 13. 11:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

mi lenne, ha nem sült krumplit, meg krumplipürét ennél???????????? hol a zöldség és a gyümölcs?


reggeli joghurt, szénhidrát: müzli vagy teljes kiőrlésű pékárú, tejberizs, zabkása + gyümölcs

tízórai joghurt, gyümölcs

ebéd, a rántott húshoz zöldsaláta és rizs pl

uzsonna: túró + gyümölcs

vacsora csirkemell + saláta


5 után is egyél nyugodtan, sőt- napi 5-6 kisebb étkezés



jó az ugrálás és a futás, de ha koplalsz és ráadásul zöldséget, gyümölcsöt se eszel, attól csak beteg leszel


nézd meg ezt és alakítsd az étrended e szerint, és max 0,5 kg/ hét mínusz!!!!


[link]

2010. máj. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ja és félreértés ne essék, ehetsz sült krumplit és krumplipürét is, csak ne ebből álljon a napi menüd, egyél a sült krumplihoz párolt zöldséget (és ne reggelire edd) - a krumplipüréhez meg mehet egy kis rántott gomba, karfiol...szintén ne reggelire meg vacsorára
2010. máj. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ettél ezen kívül mást is? Vagy szoktál pl gyümölcsöt, zöldségeket is enni? Esetleg valami egészségesebb szénhidrátforrás, pl teljes kiőrlésű kenyér vagy zabpehely? Tejtermékek? Nem akarlak megbántani, de ez egy szörnyű nap volt, ami a kajálást illeti... Szerintem ugrókötelezés sem kéne minden nap, mert tönkremegy a térded, bokád. Mondjuk 2x egy héten, többi nap meg futni, tornázni, bringázni, azokkal is sok kalóriátlehet elégetni.
2010. máj. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
amúgy milyen paraméterekkel akarsz fogyni? kg/cm/év/nem/napi spoetmennyiség
2010. máj. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
162 cm 60,5 kg 20 éves és minden második nap kb. 1 órát tornázom és futok ja és mindennapi 1100 ugró kötelezés.Köszönöm válaszaitokat nagyon hasznosak.senki nem bántott meg egyáltalán.
2010. máj. 13. 12:03
 8/11 A kérdező kommentje:
igen szoktam almát sárgarépát káposztát enni
2010. máj. 13. 12:09
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
és hová akarsz fogyni, mikor semmi szükséged fogyásra??? bár a fél kg-ok megemlítése elég beteges dolog, azt jelzi, hogy min. enyhe testképzavarod van
2010. máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

Miért lenne testképzavara? Könyörgöm 162 centihez a 60 kiló ugyan nem sok, de ha 50 lenne akkor sem lenne anorexiás, csak simán vékony. Miért hiszi mindenki azt, hogy az az egészséges, ha valakin van 10 kiló felesleg? Nem az őskorban élünk, nincs szükség tizensokkilós zsírraktárakra!!! Vagy azt mondjátok, hogy a kockáshasú sportolónál egészségesebb az akin van +10-15 kiló és nem tud úgy mozogni? Hagyjuk már...


Kérdező te meg ne egyél sült krumplit meg krumplipürét állandóan... Kell az energia a mozgáshoz oké, de most döntsük már el, hogy a szervezeted a bevitt energiát élje föl, vagy ami már rajtad van zsírként???? Ha az utóbbit akarod, akkor egyél sok jó minőségű rostot ami telít (zabpehely, barnarizs, teljeskiőrlésű cuccok) és olyan húst ami roston van sütve... sok zöldség és sok gyümölcs! Napi 5-6 kis étkezés...

2010. máj. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!