Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elég nagy az uszógumim es a...

Elég nagy az uszógumim es a hasam. Onnan szeretnek fogyni pár kilót de nem sikerul. Tudnátok valamit ajánlani? 16L

Figyelt kérdés
Szoktam minden este tornázni hasgyakorlad meg az uszo gumi ellen gyakorlatokat.. Es nem nagyonvszoktam estere ennni csak igy reggelre.. Gondoltam arra Hogy a sok kola miatt nem tudok fogyni mert azt napi szintem iszok ez meg gatoljaa a fogyast?

2017. ápr. 12. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
igen gatolja. nagyon. majd nezd meg mennyi cukor van abban a lottyben es merd ki porcukorbol pont ugyan azt a mennyiseget. cukorra ilyen formaban nincs szukseged.
2017. ápr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "úszógumi elleni gyakorlat".
2017. ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Köztudott, hogy nincs helyi zsírégetés. Tehát "úszógumi elleni gyakorlat" sincs. A fogyást kaja mennyisége és minősége határozza meg. A kóla nem tartozik a minőségi élelmiszerek közé. Ha te mondjuk napi 1 liter kólát megiszol,az 10 dkg cukrot jelent.
2017. ápr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A hasad már annyitól is kisebb lenne, ha a kólát elhagynád és a szénsav nem fújna fel.


Na de, helyi zsírégetés nincs. Nem a specifikus gyakorlatoktól lesz kisebb a hasad, hanem a helyes táplálkozástól és az egész testet átmozgató edzéstől.

2017. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!