Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel az étrenddel mennyit...

Ezzel az étrenddel mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy mennyit fogyhatok,ha egy napi étkezésem így nézne ki:


Reggeli: 1 db alma,tea cukor nélkül

Ebéd:Saláta (paradicsom,csirke,sali,és sajt)

Vacsora: 1db alma,és egy natur joghurt.


Persze csomó vizet innék,és az étkezések között még néhány szem mogyorót is ennék+még torna.


19L

160/62 kg



2017. ápr. 9. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kalóriadeficit kérdése. Nem mindegy, hogy a salátában 2 dkg feta vagy 20-30 dkg zsíros sajt van-e (ajánlom az utóbbit, ha már mást nem akarsz enni, csak salátát s 2 almát s pár szem mogyorót).

Nem extrém esetben, hanem normális arányú s mennyiségű ételekkel ez durva koplalás.

Egyél rendesen.

Ha 1 étkezés jó neked (mert egy alma nem étkezés), akkor egyél egy 10 tojásos rántottát vagy 40 dkg húst egy halom szénhidrátos körettel (sovány húsnál nagy halommal) vagy valami, de energia kell. S fehérje és egy csomó más tápanyag is.

2017. ápr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
27%

Az a kerdes meddig tudod tartani.

en napi egyszer ettem csirket salataval, reggel kave. es nagyon sok folyadek. ket het alatt fogytam 8 kg.persze edzettem mellé.úgy is ehetsz, h ebedre és vacsira.sali es csirke.jobban jarsz mint az almaval.mogyorót ne egyél..de még az is beleférhet,ha reggelire eszem tojast, egy piritós toast kenyerrel. ez is belefér még.

2017. ápr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!