Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetek? 16/L

Mit tehetek? 16/L

Figyelt kérdés

Sziasztok.

16 éves lány vagyok. Szeretnék lefogyni.

Igazából nem vagyok túlsúlyos, semmi ilyesmi, csak van rajtam felesleg. Elég magas is vagyok meg kicsit teltebb az alkatom. Inkább has és comb az ami vészes. Esetleg tudnátok diéta típusokat/fajtákat írni amivel olyan június végére kb. 10 kilót le tudnék fogyni. Ha tudtok egy két ilyen diéta tippet vagy akár kifejezetten combra és hasra irányuló gyakorlatokat edzésterveket vagy hasonlót, esetleg videókat kérlek linkeljétek vagy írjátok le. Ha próbáltatok étrendkiegészítőt akkor arról is szeretnék véleményt kérni, előre is köszönöm a válaszokat.



2017. ápr. 13. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy és hány kg? :)
2017. ápr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
176 cm és 72 kg
2017. ápr. 13. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! Én sokat fogytam ugy, hogy egeszsegesen táplálkoztam es mellé futottam napi öt kilométert, plusz ehhez meg jöttek a röpi edzések. Nem volt nasi, be volt osztva hogy mikor eszek és mit. A Lifetilt kockahas edzésprogramjábol vettem az étrendet, és még csak nem is éheztem. Tudom ajánlani. Puszi!
2017. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Birom mikor egy lányon van 10kg al több ami pont jó mert a pasi szereti fogni a husit esetleg és már le kell adni...

Amugy meg a fogyásban nem nagy vasziszdasz. Nem olyan mintha izmot akarnál felszedni vagy tömeget növelni és ételre kéne annyira figyelned.

Annyi a lényeg kalória minuszba kell lenned mindig és futni járni. Egyél zöldséget és kerüld azokat az ételeket amikben sok a zsir meg a szénhidrát. Egyél olyan kaját ami teltség érzetet ad (pl zab) és ennyi. Ha kalória minusz van akkor fogysz. Ez kb olyan mintha télen fütenél és van gáz bekötve. Elzárod a gázt akkor mivel tüzelsz? A bent lévő butorokkal.

2017. ápr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat :)
2017. ápr. 18. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!