Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire hihető...

Szerintetek mennyire hihető eredményeket számol ez a kalkulátor?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem a napi szükséges ch bevitel 300g és a kcal pedig 2100. Szerintem nagyon sok.


2010. máj. 13. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem korrekt. a szív is kb 1000 kalóriát használ el csak arra, h fekszel az ágyon és életben tart... nyilván az nem mindegy, hogy mit eszel. nem csak az számít, hogy mennyit. a mennyiségi és a minőségi éhezés közt nagy különbség van.
2010. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem sok, az a normális, csak az anorexiás modellvilág és a fogyasztószerbiznisz, meg egyéb "egészséges" diéták hívei keltik azt a kényszerképzetet, hogy napi 1000 kcal már hű de sok
2010. máj. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lehagytam: [link]


számold ki ezzel is

2010. máj. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom, azt ismerem:) Azzal 1800kcal-t és 250g ch-t számoltam. Azért szerintem nagy különbség van.

1400kcal és 100-130g ch között étkezem, ez talán még nem anorexiás étrend:)

Köszi a válaszokat!

2010. máj. 13. 18:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez már ott gyanús, hogy a testtömeget meg sem kérdezi. Egyébként nekem abszolút baromság jött ki. Több zsírt egyek, mint fehérjét? WTF? 1 g fehérje sem jön ki ezzel testsúly-kilogrammonként, baromság!
2010. máj. 14. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!