Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170 cm-rel és 55 kg-mal...

170 cm-rel és 55 kg-mal rengeteg feleslegem van. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Odafigyelek a kajára, egy nap 1200-1500 kalóriát eszem. Sok lenne? Tésztát, lisztes dolgokat, péksüteményt nagyon ritkán eszem. Csokit szoktam, de max 1-2 kockát, nem hiszem, hogy az gondot okozna. Rengeteg a feleslegem, főleg a fenekemen és a combjaimon, nagyon zsírosak, löttyedtek. Hetente 3-szor aerobikra járok, sajnos több nem fér bele.

2017. ápr. 17. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a sùllyal maximum formàtlan lehetsz, zsìros nem. Egy kis súlyzós edzès mehetne aerobik helyett, màris lenne valami formàd.
2017. ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon zsírosak a combjaim meg a fenekem. Körte alkat vagyok. Szeretnék súlyzós edzést, de sajnos nem megoldható eljárnom annyiszor eljárnom kondiba, mert 30 km-re van a legközelebbi város.
2017. ápr. 17. 15:15
 3/14 A kérdező kommentje:
-eljárnom
2017. ápr. 17. 15:15
 4/14 anonim válasza:
100%

Inkább pszichés gondok lehetnek a háttérbe ,normál besorolásnál a paramétereid pont megfelelőek .

Nem írod hány éves vagy a pettyüdt bőr a korral jàr, vagy a hírtelen fogyás kővetkezménye ....

2017. ápr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Fiatal vagyok, sokat fogytam, régen 80 kg voltam, de nem pszichés gondok vannak velem, tényleg tiszta háj vagyok lent.
2017. ápr. 17. 15:24
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak halkan megsúgom, hogy agyadban van a probléma, testképzavarod van!!!!


Bocsi, de ez a kép jutott rólad eszembe:

[link]


Mi itt hiába sulykoljuk azt a fejedbe, hogy fogd el, hogy magasságodhoz jó a súlyod, ha egyszerűen egyik füleden be, a másikon ki.


Nem kell a kifogás. Ki mondta, hogy menj edzőterembe? Neten található tornagyakorlatokról, tornavideókról hallottál már?

Tölts meg két ásványvizes palackot vízzel, az jó lesz súlyzónak.

Menj le futni.

2017. ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az egészséges súlytartomány alján vagy. Ha fogynál 1-2kg-t, akkor már kórosan sovány lennél.

Egyél egészségesen, 1600-1800 kalóriát (amennyi neked a súlytartáshoz kell, alapanyagcsere+200-300, attól függően, hogy milyen aktív vagy napközben), és sportolj. Jelenleg túl kevés kalóriát eszel, ezzel csak lelassítod a szervezeted alapanyagcseréjét=kevesebb energiára lesz szükséged=hízékonyabb leszel.

2017. ápr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Pedig hasonló az alakom, mint a csajnak a tükörben.
2017. ápr. 17. 15:51
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mamám, 158 centivel nem megyek 55 alá, mert úgy túl gebe vagyok és még a 32/34-es ruhák is nagyok.


Agybaj a köbön, ahogy látod magad...

2017. ápr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig hasonló az alakom, mint a csajnak a tükörben."


Látom, sikerült megragadni a lényeget a hozzászólásomban.

De gondolom, a valóságban pedig úgy nézel ki, mint a tükör előtti, csak te a tükröset látod. Ezért van baj az agyaddal, ezért vagy testképzavaros.

2017. ápr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!