Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem ra anyumat,...

Hogyan vegyem ra anyumat, hogy kezdjen bele a fogyokuraba es konnyu sportolasba?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 18. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Sehogy. Anyukám se szeret mozogni csak zabálni. Próbáltam többször. Nem ment neki de volt egymillió kifogasa ra
2017. ápr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Más embert nem lehet rávenni az ilyesmire, max. a legbefolyásolhatóbbakat. Ajánlhatod neki, hívhatod, főzhetsz rá, de ha nem akarja, nem fogja csinálni.
2017. ápr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hat ez nem valami biztato...

Kifogas sajnos itt is van... "Terhesseg miatt" "dolgozok eleget" "nem tetszik nem kell nezni" ...

Csakhogy ez nem csak esztetika gond hanem mar az egeszsegere is kihat (nehezebb mozgas, legzes...)!

2017. ápr. 18. 18:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg a saját motivációja,sehogy nem tudod rá venni.Talán az első szívinfarktus.Van akinél az se.
2017. ápr. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ertem... Hat, koszonom a valaszokat azert! :)
2017. ápr. 19. 04:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel. Én apukámmal vagyok így. Szintén túlsúlyos és nem hajlamos arra, h fogyókúrába kezdjen. Ő azt vallja, h "már 48 éves és benne van a korban", miközben ez egyáltalán nem öreg kor, hogy elhagyja magát. Mostanság már kezdenek rajta előjönni a "hibák". Volt, h infarktus gyanús volt (éjjel elkezdett dőlni az orrából a vér), másnap orvos, injekció stb... Nem hatotta meg, pedig a doki is mondta, hogy ha nem változtat ezen akkor meghal... Minden előjel nélkül (orvosok sem tudják mitől, de én a helytelen életmódjára gyanakszom) van, h feldagad a szája vagy a végtagjai. Sajnos édesapám túlzottan szereti az alkoholt is ami rátesz az állapotára még 1 lapáttal. Magas a vérnyomása, a húgysava, rosszak a májeredményei és a cukra is határértéken van. Félek, h nála már az is csoda lesz ha az esküvőmet megéri, nem még az unokákat... Nem temetem előre, ne értsen senki félre, de tudom, h milyen nehéz így együtt élni valakivel amikor látod, h nap mint nap tönkreteszi magát és nem tesz azért, hogy jobb legyen te pedig belül zokogsz, h veri a koporsójába a szögeket... Nem kívánom ezt senkinek!

Kérdező, nem tudsz mit tenni.. Sajnos! Ha ő nem szánja el magát akkor te nem tudsz csodát tenni. Apámnál az infarkt gyanú sem segített...

2017. ápr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!