Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mellből fogyni gyorsan?

Mellből fogyni gyorsan?

Figyelt kérdés
Hogyan? 14 évesen nagy mellem van és kényelmetlenül érzem magam egy tapadós ruhát felvenni pl. És a bikini felső sem áll olyan jól. Valaki valami tipp gyors fogyásra vagy izmosításra,formásításra?

2017. ápr. 18. 17:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Nincs helyi fogyás, és gyors fogyás sincs... ez a nyár már ilyen lesz....
2017. ápr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha fogysz, akkor ha szerencséd van lemegy a cicid is. Olyan nincs, hogy csak a melledről menjen le. Ha meg olyan alkat vagy mint én, akkor még fogyással sem megy le, én mikor fogytam 10 kilót, a mellem akkor is ugyanolyan maradt. Mondják, a futás leszedi a mellet, én heti négyszer ötször futok, de semmi.
2017. ápr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

Nagyon nagy butaság lenne! A nagy mell áldás, az gyönyörű, csodálatos, hidd el, pont hogy neked állnak nagyon jól a bikini felsők, nem pedig a lapos deszkáknak. Örülj neki, hogy nagyra nőttek, óriási előny lesz ez a fiúknál!

27/F

2017. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Engem is szornyen zavartak 80/B-t hordtam 14evesen tokre kivoltam.Aztan fogyoztam (nem a mellem miatt xd) lement 12kg es a mellem is 75/A lett,pont eleg! Annyira szeretem mar ahogy most kinez.Nem mondom hogy fogyozz,de ez az egyetlen modja h osszemenjen.
2017. ápr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Férfi szemmel: Hidd el, amire azt hiszed (pl bikini), hogy rosszul áll neked az valójában férfi szemmel nagyon vonzó. Egy nagymellű lánynak minden jól áll, az mindenhogy szép. Ellentétben a kicsikkel, az meg sehogysem. Szóval légy rájuk büszke, és ne akarj belőlük fogyni!
2017. ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
csak az zavar ,hogy kicsit lóg,tudom minden nagy mell ilyen éppen ezért szeretnék fogyni. Köszönöm egyébként a válaszokat.
2017. ápr. 18. 19:41
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez jelenti a problémát - ami igazából egyáltalán nem probléma, teljesen természetes, ilyennek kell lenniük - akkor a fogyás csak tovább rontana rajta. Akkor már könnyen lehet tényleg lógósak lennének, és ráadásul még kicsik is.
2017. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
80%

ha össze is menne, akkor se lesz feszes már, szóval felesleges lenne :D

amúgy mi számít neked nagynak? tegyél fel képet :)


#4! "75/A lett,pont elég" szerinted...egy 12 éves dagadt srácnak nagyobb melle van xd :D

2017. ápr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha már most lóg, akkor fogyás után csak rosszabb lesz.
2017. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Előzőnek igaza van: ha fogysz belőle, jobban fog lógni.
2017. ápr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!