Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gondok voltak a barátommal,...

Gondok voltak a barátommal, pár napja szakítottunk. Azóta állandóan édességet eszem, vagyis inkább zabálok. Mit kéne tennem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Kb.március vége-április eleje felé kezdődött minden. A barátommal akit nagyon szerettem (szeretek?) egyre többet veszekedtünk. A napokban szakítottunk. Azóta elveszett minden motivációm. Állandóan eszem, édeset kívánok minden percben. Egész nap sikerül ellenállni, de aztán este rámtör egy sírógörcs, és elkezdek enni. Először próbálok mindig ellenállni, de ha nem eszem édességet akkor még rosszabb hangulatban vagyok és végül nem sikerül ellenállni. Kb vasárnap óta minden nap eljátszottam ezt. Előtte tele voltam motivációval, egészségesen ettem, edzettem. Azóta pedig csak falom a csokikat, sütiket, ha pedig nem akkor sírok. Most az is "segít" nekem hogy rengeteg édesség maradt meg még húsvétról és...Valaki segítsen, könyörgöm! Nem szeretnék elhízni de annyira nincs motivációm! A volt barátommal már nem fog rendbejönni a kapcsolatunk, ez biztos. Mit tegyek hogy abbamaradjon ez és ne akarjak állandóan édességet zabálni? Valaki esetleg járt már hasonló cipőben?

2017. ápr. 19. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Dobd ki az édességet a kukába!
2017. ápr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezzel az a gond, hogy nem egyedül lakom itthon, hanem a családommal. Nekik lenne hozzá 1-2 szavuk, ha például a nagyim sütötte isteni méteres kalács a kukában landolna.:(
2017. ápr. 19. 21:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor kérd meg őket, hogy dugják el az összeset, te meg rágcsált répát vagy vmit, ami elterli a figyelmet róla
2017. ápr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan szavakról, hogy önmegtartóztatás, vagy mértékkel egyél valamit hallottál már?


Egyébként az édességzabálással te csak kompenzálsz, azzal úgysem fogsz megoldani semmit.


Inkább írd ki magadból a fájdalmaidat, azzal sokkal többre mész.

2017. ápr. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen megértem a helyzetedet. Én ha ilyen helyzetben vagyok, 1-2 napot adok magamnak, mert ez nálam js egy kényszeres dolog tud lenni, és akkor is zabálok, ha nagyon nem akarok.. attól meg csak még pocsékabbul érzem magam.

Letelik az 1-2 nap, aztan rendezem magamban a dolgokat. Hogy attól, hogy ez megtörtént, bármennyire úgy érzem, nem dől össze a világ. Hogy eddig is ment, ezután is fog. Hogy a kapcsolat az életemnek csak egy töredéke volt, annyi minden más van, amit szeretek és boldoggá tesz, többek közt a sikeresen működő diétám.. szépen lassan megnyugszom, és sikerül visszaállni a normális kerékvágásba.


Mindenki máshogy reagál a stresszhelyzetekre és a veszteségekre, a te eseted is teljesen normális, ne érezd magad rosszul ettől, de szabj magadnak határokat. Ha ez után se megy, akkor jön saját magad kijátszása, hogy nem hagysz alkalmat magadnak besüppedni, társaságba mész, lefoglalod magad konstruktív dolgokkal..legalábbis nálam ez a menet.


Remélem tudtam segíteni, sok sikert!


22L

2017. ápr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!