Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrában segítség?

Fogyókúrában segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 16 éves lány vagyok, 170 cm magas és most 71 kiló... Nyáron 63-65 voltam de télen sikerült meghíznom. Ezengem nagyon zavar és vissza akarok nyárig fogyni. Amikor annyi voltam jól éreztem magam. Mondjuk az is igaz hogy rendszeresen sportoltam, de ezt most nem tudtam megtenni itthon meg nem úgy veszem rá magam:( májusban remélem el tudok valahova jutni de addig is szeretném elkezdni valahol. Nyárig ugye lehetséges ennyit fogyni? Valaki tudna egy étrendet mutatni amivel nem éheztetem magam és hízok vissza ahogy befejeztem? És tanácsokat adni?

Előte is nagyon köszönöm annak aki segít


2017. ápr. 20. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Szia, én ugyan 14 éves vagyok, de én is fogyókúráztam. Itt egy példa:

Reggeli: zabkása bogyós gyümölcsökkel, eperrel (ha szeretnéd tehetsz bele édesítőszert, én nem tettem bele így is elég édes volt, vagy csinálhatom más gyumikkel, zöldségekkel is: pl.: Cukkini, alma, körte stb..)

Tízórai: a reggeli után kb 2-4 óra elteltevel: egy alma, illetve lehet bármilyen gyumolcs

Ebed: nekem a kedvencem párolt csirke volt, salátával, egy-ket Főtt tojással, nemi light mozzarellával, de suliba csinalhatsz CH csökkentett kenyérből illetve cottage cheese ok, csirkemellsonkabol, salibol is szenvdicset

Uzsonna:natúr joghurt

2017. ápr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Itt vagyok :D folytatom

Szoval...

Uzsi: natúr joghurt, müzlivel, gyümölcsökkel vagy abonett cottage cheessel

Vacsi: valamilyen laza saláta pl.: Én nagyon szeretem a tonhal salátat (tonhal, saláta, paradicsom, főtt tojás, light mozzarella, stb..)

Valamint igyál sok vizet!! ;)

Nekem ez bevált! :)

2017. ápr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

Ez csak néhány ötlet..

De előtte egyeztess a háziorvosoddal is, hogy ő mit javasol :)

2017. ápr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fontos hogy ne felejtsétek el hogy fejlődésben lévő szervezetek vagytok... 14 és 16 évesen.. Sztem mindenből az egészségesebbet kell választani, kevesebb cukrot és szénhidrátot tartalmazót, és több teljes kiőrlésűt választani, müzli helyett zabpelyhet (mert abban sok cukor van), sok víz.. És persze sok mozgás és alvás :) Sok Sikert!
2017. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2017. ápr. 22. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!