Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Magas a gyomorsavam mit egyek...

Hanna1999 kérdése:

Magas a gyomorsavam mit egyek h ne hizzak?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok 162 cm és 59 kg. Testgsírom 25 %lett az izom meg 25,7

Magas a gyomor savam és sok pék termeket eszek h ne marja a gyomrom hasra egy kicsit meghiztam de inkább az lenne a kérdésem mit egyek a gyomorsav elen amitöl nem hizok


2017. ápr. 20. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Valószínűleg az is befolyásolja a magas savat hogy sok hagyományos pékárút eszel.

2017. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor valami tipp mit kéne fogyasztanom teljes kiörlésű?
2017. ápr. 20. 19:13
 3/13 anonim ***** válasza:

Gyomorsav ellen ez jó: Quamatel (ez gyógyszer)


Remélem a következő cikkekből fogsz találni hasznosat:

[link]

[link]

[link]

2017. ápr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ugyanannyi idősök vagyunk és ugyanaz a nevünk is xD majdnem ugyanannyi kilók is vagyunk :D


So. Most hogy kiörültem magam. Úgy hallottam, hogy az almaecet semlegesíti a savat. Én is ki akartam próbálni mert itthon isszák (vízzel) és csak jót hallottam eddig róla.

2017. ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kösziii a válaszokat

Szia névrokon :)

2017. ápr. 20. 20:05
 6/13 anonim válasza:

A citrom rögtön semlegesíti a gyomorsavat. Szörnyű de bevállik. Mikor savam volt terhesen, kinyomkodtam egy fél citrom levét, húzóra megittam, és sokkal jobb lett. A zsírt is égeti a szervezetben.

Sok könyvet olvastam a témában.

Savas vagy ,tehát lúgosítani kell, csak a zöldségek és gyümik lúgosítanak. Legjobban a citrom és az alma.

Amitől savad lesz, sorba írom:

Cigaretta,alkohol, kávé, kóla, szénsavas üditők, vörös húsok, kenyér, pékárú, tej, tejes dolgok... stb.

2017. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

[link]


[link]


Linkeltem 2 oldalt is neked, remélem segít! Érdemes elolvasnod! Sok sikert😊 előző válaszoló vagyok

2017. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne,ne,nemááár...

Nincs olyan hogy "savad lesz" meg lúgosítás..

Túlzott savképződést(gyomor-emésztő) okozó ételek vannak. Ezen ételek illetve ételek összetevőire való érzékenységet megállapítják és megváltoztatjuk a tápanyag bevitelt akkor a sav túltengés megszűnik ill. normalizálódik az emésztés. Nem ide sorolandó a gyomorbetegségekből adódó problémák és pl. a reflux sem...

2017. ápr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Pedig van.

Egészségügyibe jártam. Ezek is a tételek közt voltak. Az emberi szervezet lúgosítása.Te vmit rosszul tudsz utolsó, az biztos.

Plusz sok könyvet is olvastam a témában, ahogy írtam.

2017. ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez vitathatatlan.

A tétel viszont alternatív gyógyászatra vonatkozott nem pedig a modern orvostudomány és gyógyításra.

2017. ápr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!