Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tanácsok az étrendemmel...

Tanácsok az étrendemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kedves hozzáértők!


Kb. 4kg fogyáshoz kérném a segítségeteket. Összeállítottam magamnak egy étrendet, hétfő óta eszerint étkezem. De elbizonytalanodtam, hogy valóban hatásos lesz-e.


R: tejeskávé, esetleg 1-2db (cukor nélküli, teljes k.) keksz – mivel reggel még nincs étvágyam

T: 1 szelet tk (néha rozsos, magos) kenyér, sajt, felvágott; vagy: kb. 50g (minimális cukortartalmú) müzli, 2dl tej – reggeli után 1-1,5 órával

E: mivel jelenleg itthon lakom, amit anyu főz… (ő is egészségeseket próbál készíteni, pl. csirkemell, párolt zöldségek, de néha becsúszik spagetti vagy hasonlók is, az mennyire baj?)

U: 1 kicsi joghurt vagy valami idénygyümölcs

V: nagy halom idényzöldségből saláta (extra sz. olívaolaj, fűszerek), mellé 1 pár virsli vagy 1 főtt tojás


Mellette heti 5X intenzíven tornázom egy órát. Futni egészségügyi okokból nem szoktam, de a hét több napján is tempósan gyaloglok 1-2-3 órát.

Még annyit, hogy ha lement az a 4kg, ezt az étrended szeretném tartani továbbra is, max. néha megengednék magamnak egy kis csokit vagy hasonlót (nem minden nap).

Szerintetek ez így jó lesz? Vagy hiányzik valami?


175cm, 64 kg, 20L


2010. máj. 14. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így jó lesz és 1 hónapon belül le fog menni így a 4 kiló. De ha utána is így fogsz enni,akkor ne 4 kiló minuszt számolj szerintem!
2010. máj. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
174 cm-hez a 64 kg tökéletes, h formásodni akarsz ne fogyózz, hanem sportolj
2010. máj. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
NEm rossz, csak reggelire is egyél zöldségeket, és a gyümölccsel ne spórolj. Joghurtból ehetsz többet is, csak natúr legyen.
2010. máj. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat!

Ugyanakkor a 2. válaszolónak üzenném, hogy azért akarok pont 4kg-t fogyni, mert amikor utoljára "pont jónak" láttam az alakom, kb. ennyit mutatott a mérleg. :) És természetesen sportolok is. De azért köszönöm Neked is!

2010. máj. 14. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!