Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 120 kilóból mennyit lehet...

120 kilóból mennyit lehet fogyni 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
2017. márc. 23. 09:48
 1/6 papagenou ***** válasza:
100%
sok mindentől függ. de 10kg-t szerintem minden gond nélkül.
2017. márc. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
45%
5-6kg is lemehet ha ugyelsz az etrendere, Sancikam ;)
2017. márc. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem irtad, hogy no vagy-e vagy ferfi es milyen a magassagod, mennyit akarsz fogyni.

Ha pl egy atlag magassagu no vagy, akkor gondolom nagyobb sulyt akarsz ledobni. Ebben az esetben en 5-6 kilotol nem fogynek tobbet a helyedben egy honap alatt mar az elejen sem (kesobb jobb lenne meg lassabban), felteve hogy hosszutavu terveid vannak a fogyassal es nem masnit akarsz kotni a maradek borbol itt-ott a testeden.

Nagyobb sulyvesztesnel azert fontos a mertekletesseg, mert a bornek tobb ido kell hogy ugy kb kovetni tudja a fogyast.

Valoszinuleg igy sem lesz gumilabda feszessegu, de nagyon nem mindegy, hogy hosszutavon mennyi borfelesleg marad es hogy nez ki a vegeredmeny.

2017. márc. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 115-röl kezdtem.Az elsö két hét alatt 6 kg ment le,utána héten 1,5 majd 2 kg.

Tehát 9,5kg egy honap alatt.Aztán szépen beállt átlag 1kg/hét.volt hogy csak 0,5kg volt hogy 1,5 is lement.

1200kcal étrend és egész napos mozgás mellett(költöztünk,igy pakolászás,takaritás ment honapokig)

Semmi cukor,semmi liszt és viz,viz viz.

És ami nekem mindig bejött,hogy foglald el magad,hogy ne a kaján pörögjön az agyad folyamatosan.

30/N

2017. márc. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Havi -10 kg simán lemegy napi 3x-i étkezéssel, igaz az adagok szigorúan egy merőkanálnyiak voltak.


Mindent ettem, este otthon félóra gyógytornaszerűség.

2017. márc. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
És mit eszetek?
2017. márc. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!