Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kéne fogyjak az en...

Mennyit kéne fogyjak az en koromban?

Figyelt kérdés

40 eves nö vagyok, 167 cm es 85 kiló.

Van rajtam mit fogni, mi volna az idealis súlyom?



2017. ápr. 21. 12:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hasonló számokkal nekem kell vagy -30 kiló, -20-nál még nem is volt olyan sok változás hasi tájon (akin jobban eloszlik, annak jobb e szempontból).

De egy izmosabb nőnek kevesebb is OK (nekem is izmosodnom kell). A testzsírszázalék s kicsit az egyéni ízlés számít.


40 évesen sem más a helyzet, mint 20 évesen, a háj akkor is háj.

2017. ápr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is elmúltam 40, és 163 cm magas vagyok. A legnagyobb súlyom pár éve 68 kg volt, most 50 kg körül vagyok. Nem mondom, hogy muszáj ilyen vékonynak lenni, de ha izmosabb vagy teltebb alkat vagy, nekem még akkor is soknak tűnik a 75 kg. De nyilván jobb, mint a 85, ezt neked kell érezned.
2017. ápr. 22. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

40 evesen miert lenne 10-15 kiloval tobb az egeszsegugyileg idealis sulyod, mint mondjuk 30 evesen?

A magassagodhoz 60-65 kg korul van az "idealis" suly, tehat ami orvosilag, egeszsegugyileg a legjobb lenne a testednek hosszu tavon. Epp most kellene arra mar figyelni, hogy a szervezeted, szived, izuleteid ne kapjanak extra terhelest a sulytobblet miatt.

Nyilvan a suly csak egy dolog, emelett most meg boven idoben vagy, hogy beallj egy egeszseges eletmodra, mozgassal, taplalkozassal.


En is a 40-hez kozelitek, no vagyok, gyerekeket is szultem es a sulyom epp annyi, mint 20 eve volt. A kulonbseg max az, hogy 20 evesen 2x leguggoltam felvenni az apropenzt es mar kerek volt a fenekem, most viszont rendszeresen edzenem kell ugyanazert es odafigyelni a szenhidratokra, hogy ne lassuljon be az anyagcserem. Most mar joval konnyebben szedi fel a testem a zsirt, mint az izmot, de ezt kompenzalom a mozgassal es az evessel, igy max a borom kevesbe feszes, de a testalkatom nem valtozott.


Menni fog az neked is, ha akarod.

2017. ápr. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha a van rajtad mit fogni kategóriába szeretnél kerülni, nem vékony, de egészséges lenni, akkor a 65-66 kg már jó kiindulási alap lehet. Ez formás, nőies, 40 évesen is elérhető cél.
2017. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy kezd el, aztán, amikor látod, hogy megy a dolog, akkor majd finomíthatsz a céljaidon is. Ha 5 kg-t fogysz az is jót fog tenni, viszont mindenképp lassú és kitartó munkára lesz szükséged. Szinte felesleges megkérdezned is, hogy hány kg legyél, majd lesz valahogy, lényeg, hogy fogyj folyamatosan.
2017. ápr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!