Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Magyarországon vannak ilyen...

Magyarországon vannak ilyen kövér emberek?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=UD7e5glFxWI


Én még sosem láttam ennyire kövér embert, de ugye nem is valószínű, hogy az utcán összetalálkozzak egy ilyennel, mivel ők már nem nagyon tudnak kimozdulni a házból.


Van esetleg ennyire kövér ismerősötök? Aki a kövérsége miatt már járni sem tud?


2017. ápr. 22. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hallottam meg ilyenrol Magyarorszagon, inkabb Amerikara jellemzo az tulzott elhizas.
2017. ápr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van két ismerősöm, akik nagyon kövérek (tehát a karja olyan vastag, mint a combom, pedig én sem vagyok kicsi).

Ők tudnak járni, de iszonyúan szuszognak.

Egyszer dolgoztam pár hétig ismerős bútorboltjában, kanapét jött be nézni egy 220 kilós csávó (az ismerős rokona volt, onnan tudom). Nagy kaland volt, egyrészt volt egy iszonyú paraszt, felvett stílusa-gondolom védekezés, másrészt nem értette meg, hogy bizonyos székekre ne üljön le, próbálás céljából sem. :/

2017. ápr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

A videó láttán majdnem elhánytam magam, de többször láttam már hasonló dolgokat a TV-ben is még régebben.

Magyarországon nem igen vannak ilyen ennyire elhízottak, de még nagyon Európában sem. Bár van egy rokonom aki durván 200 kiló és 185 cm magas. Elég brutálisan néz ki, ruhákat iszonyatosan nehezen találnak rá legtöbbet úgy csinálják ők, normális nadrágja pólója nincsen. Egyszer egyik rokonunkat temették és szinte nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek amikor megláttam öltönyben, szanaszét állt rajta mert ki hízta persze ami még a ballagására jó volt egyedileg lett csináltatva egy vagyonért, és ki hízta annyira hogy át kellet alakítani teljesen és nem is volt rá túl sok idejük. Normális kabátja szinte nincs, nagyon nem is mozdul ki a házból mert kinevetik, csúfolják, beszólnak neki. Csoda hogy még egészséges de már van gond a cukrával, de orvoshoz nem képes elmenni, dolgozni szinte nem tud mert sehova nem veszik fel mivel álló, betanított munkát nem képes végezni, de ő sem nagyon akarja. A szülei tartják el, iszonyatosan sokat eszik és minden szemetet összekajál. Én is voltam már nagyon kövér 140 kiló is voltam de lefogytam 75 kilóra 3 év alatt. Tudatosan csináltam lassan nem akartam hirtelen és gyorsan fogyni. Apránként tűztem ki a célomat erre. Én is egy lusta disznó voltam és szerettem enni, de amikor 140 kilósan lett egy gyönyörű barátnőm ő motivált arra hogy fogyjak le már csak az egészségem miatt, ő segített mindenbe, ő támogatott, és mellettem volt, motivált. Én tudtam rendesen járni egyedül a lépcsőzéssel voltam bajba egy emeletet nem bírtam megmászni szuszogás és pihenés nélkül, ez is oka volt annak hogy elkezdtem fogyózni. Most már 4 emeletet simán megmászok egy lendülettel úgy hogy nem szuszogok szinte semmit. Persze nem egyszerű. A lábam bánja a dolgot annyira le lett terhelve hogy könnyen kezd el fájni, a térd ízületeimnek annyi szinte, bokámnak szintén. Így hogy jóval vékonyabb vagyok és sportosabb istenes a helyzet, a sok talpalást viszont nem bírom ami több órát jelent. Szerencsére olyan helyen dolgozom ahol mozgásba vagyok és nem egy helyben kell állni, mert így sokkal de sokkal könnyebb.

2017. ápr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerek ennyire sulyos esetet.

Nem is ertem, h h jut vki idaig??? A csalad is barom, h ezt nem allitja meg!!

2017. ápr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!