Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta McDonalds-os salátával?

Diéta McDonalds-os salátával?

Figyelt kérdés

Gyakran megyünk a csajokkal mekibe. Hol egy fagyira,hol hamburgerre.

Szeretnék picit diétázni, ezért arra gondoltam, ha vacsizni megyünk(egy héten kb 2 este), akkor a salátát választom. Mit gondoltok?


2017. ápr. 23. 09:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%
Ha gyakran mentek a Mekibe, akkor valóban nem lehettek túl gusztusos jelenségek. Az egészségeteken is meg fog látszani idővel, hogy szemetet esztek. A Mekiben minden szemét. Egyetek inkább normális kaját.
2017. ápr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
Mekis kajával diéta még viccnek is rossz xD Nem ártana sportolni is kicsit
2017. ápr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam,hogy naponta 5x eszünk a mekiben, hanem azt, hogy mivel egyetem mellett kevés idő van főzni, volt,hogy vacsora gyanánt beugrottunk egy hamburgerre, vagy beültünk egy fagyira, hasábburgonyára stb.
2017. ápr. 23. 09:46
 4/15 anonim ***** válasza:
20%

Hát én diéta alatt a mekiben még csapvizet sem mernék fogyasztani, nemhogy mást. A saláta jó ötlet, csakhogy tele tudják pakolni öntettel, amivel a saláta el is veszíti diétás jellegét.

Menjetek inkább máshova a barátnőiddel, ne a mekibe.

2017. ápr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
81%

Szerintem semmi baj nincs a mekivel, ha néha ott kajáltok , nem attól fogsz elhízni.

De ritkítani kéne az alkalmakon. Mondjuk havi 1-2 alkalommal enni egy fagyit vagy egy burgert nem a világ vége.

De hetente többször is ott vacsizni valóban egészségtelen és hízlaló.

Inkább keressetek más törzshelyet szerintem.

A saláta amúgy olyan dolog, amiért én nem adnék ki külön pénz ilyen helyeken. Bemész a zöldségeshez és te magad választod ki a hozzávalókat és otthon kb 10 perc alatt tudsz salátát csinálni.Olyan hozzávalókból,amilyet te akarsz és sokkal olcsóbban,sokkal nagyobb adagot tudsz csinálni.

De mondom, keressetek más törzshelyet, ahol van több fajta kaja, lehet mást is választani.

De egy alkalmankénti mekizéstől nem lesz semmi bajod..

Én pl sportolok rendszeresen és igyekszem egészségesen táplálkozni. De nem vagyok annyira szigorú diétán, néha nekem is lecsúszik egy fagyi vagy egy sajtburger..Attól még jó alakom van, nem kell sanyargatni magunkat szerintem. Csak mértéket kell tartani.. És ugye ne heti többször is.Inkább havi 1-2 alkalom.

Én az üdítőn szoktam spórolni,azt nem szoktam kérni a mekiben, sima vizet iszok mindig, rengeteg felesleges kalóriát és cukrot lehet bevinni a kólával észrevétlenül.

Persze ironikusan hangozhat a mekiben ez, de ha már azt kihagyod is jobb, mintha mindig kérnéd a nagykólát is.

2017. ápr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%

Az eddigi hülyeségekre ne hallgass, mert a legtöbb, amit írtak, nem igaz - ugyanis ott is igencsak alapos ellenörzés alatt vannak az ételek, az egyetlen gond vele, hogy sok zsírt tartalmaz a legtöbb, de maga a minöség nem rosszabb, mint bárhol máshol.


A saláta szerintem jó ötlet, ha a többiekkel mégy, de kérd az öntetet külön, mert az az, amiben soka zsiradék. Így te tudod adagolni, ha egy keveset teszel rá, akkor már böven belefér egy normál étrendbe.

Ha nem adják ki külön, akkor kérd öntet nélkül, és csak kevés ketchupot/mustárt tegyél rá.

2017. ápr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolók baromira meglepődnének, ha bemennének egy "normális" étterem konyhájára :D A Mekiket elég durván ellenőrzik, ezerszer jobb körülmények között készülnek az ételek, ráadásul ha valaki fogyózna, akkor ajánlom a figyelmébe, hogy minden dobozán részletesen rajt van, hogy milyen anyagból mennyi van benne és mennyi kalóriát tartalmaz.


Nem vagyok Meki guru, nem tudom mennyi kalória van a salátában, de tippre elég kevés.

2017. ápr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az utolsóval.

Semmi probléma nincsen a mekis kajával ha valaki ésszel eszik egyébként,pláne,hogy grammra pontosan minden összetevőt és allergéneket is megtudsz nézni ami mondjuk egy kínai kajáldában vagy akármilyen főzelékes bárban esélytelen így megsaccolni sem tudod éppen mennyi kcal-t ettél.

Én a diétám alatt is ettem ritkán mekiben,persze ugy,hogy a napi keretemen belül maradjak és egy grammot sem híztam.

Ha meg salátát akarsz enni akkor végképp nem értem mi a probléma?!

2017. ápr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

"de kérd az öntetet külön, mert az az, amiben soka zsiradék."


Épp az a baj a mekis öntetekkel, hogy a cukor sok benne, nem a zsír. A salátákhoz jó a zsír, mivel pár kivételtől eltekintve a vitaminok zsíroldékonyak, így fel tudnak szívódni, ha valami zsírosat eszel mellé.

2017. ápr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A mekiben minden ételen részletesen feltüntetik, hogy miből mennyi van benne, a weboldalukon is fenn vannak ezek az adatok. Ezek alapján elég jól el lehet dönteni, hogy mit és mennyit egyél, hogy ne legyen hízlaló.
2017. ápr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!