Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta McDonalds-os salátával?

Diéta McDonalds-os salátával?

Figyelt kérdés

Gyakran megyünk a csajokkal mekibe. Hol egy fagyira,hol hamburgerre.

Szeretnék picit diétázni, ezért arra gondoltam, ha vacsizni megyünk(egy héten kb 2 este), akkor a salátát választom. Mit gondoltok?


2017. ápr. 23. 09:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igaz én nem diétázom, csak életmódot váltottam, és ez alatt volt, hogy Mekibe "kellett" mennem, mert Édesanyám ritkán jár erre, és ha igen, ő szereti. Gond nélkül megettem a grillezett csirkés salátát (öntetet nem kértem, anélkül is finom), a neten még a makrok is fent vannak, tudsz vele számolni.


Semmi gond ezzel, ha a pénzt nem sajnálod rá, mert igencsak kis adag, ennyi pénzből tényleg a háromszorosát megcsinálhatnád otthon. Én sajnálnám heti kétszer is..viszont vannak jó helyek, körül kell nézni, hogy hol nem merül ki a saláta a majonézes kukoricában. :D egy kisebb családias étteremben sem drágább egy hambi, egy fokkal egészségesebb is, számodra pedig talán nagyobb a választék. Megbeszélhetnéd a lányokkal, hogy próbáljatok ki a hét egyik napján valami új helyet, a másikon meg maradhat a McDonalds, és mindenki elégedett lehet! :)


22L

2017. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

A meki nyilván nem azonos az elhízással, ahhoz kalóriaplusz kell... A saláta zsíros öntettel pont jónak tűnik, nem tudom, miért kellene fogyáskor szinte nullkalóriás étkezéseket tartani. Miért kell félni a zsírtól, főleg, ha az adott életben szinte semmi más nem ad energiát?

Max. egészségügyi megfontolásokból nem enném meg, de az más kérdés.

2017. ápr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"A saláta jó ötlet, csakhogy tele tudják pakolni öntettel, amivel a saláta el is veszíti diétás jellegét. "


A Mekiben alapból nincs öntet a salátákhoz, azt külön kell kérni, és az ára nincs benne a saláta árában.


Kérdező:

Tökéletes választás egy saláta. Ha mindenképpen kérsz rá öntetet, akkor kérd balzsamecetes öntettel.

Az adagonként csak 19 Kcal, és csak 3 gramm cukor. Ennyinek bármilyen diétába bele kell férnie egy étkezés alkalmával.


De a Meki honlapján minden termék részletes tápanyag tartalma megtalálható, így tudsz előre kalkulálni.

2017. ápr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%
@ felcsutiolimpia: de mindenképpen nagyságrenddel több, mint neked...
2017. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
ha ennyire szereted a mekit, akkord edd a salatat, de ontet nelkul. mondjuk igy is egyes salatakban 21 g zsir van.
2017. ápr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!