Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Edzés után ehetek húslevest,...

Edzés után ehetek húslevest, rizst disznóhússal, salátával?

Figyelt kérdés
2016. máj. 16. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ezt egyből edzés után le tudod tuszkolni, akkor az edzés nem volt elég intenzív.
2016. máj. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja. Disznót meg ne egyèl. Max szűzèrmèt.
2016. máj. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért is? Én egy nagyon kemény lábnap után pl hatalmas éhséget érzek, nem hányingert mint egyesek. Nem mindenki annyira leves, h edzés után nem tud enni. Egyél nyugodtan.
2016. máj. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze, nyugodtan!!!

Ha te úgy gondolod, hogy ezek után, vagy ezek mellett fogyni fogsz.... kár becsapni magadat!

2016. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, ezek teljesen jó ételek.


Miért ne lehetne edzés után enni? :D Én is szoktam. Csak mert épp alig bírom el a poharat, mert bukásig edzettem bicepszre, az emésztőrendszerem köszöni, működik, én pedig olyankor már nagyon régen ettem, éhgyomorra szeretek edzeni.

A kérdezőről semmit sem tudunk, de hogy az emberek zöme eszik edzés után, az bizonyos.

2016. máj. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Edzés után igen, még meg is értem!!!

De ha valaki fogyókúrázik, akkor inkább "fehér húst" egyen, és ne a zsíros disznósággal tömje meg magát...

2016. máj. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó, hát persze, ha már fogyózik az ember, akkor nagy általánosságban jobb, ha hagyja a rizst, a disznóhússal akkor sincs baj, de van, akinek kell a sok szénhidrát s a kalóriadeficittől szálkásodik, lehet az zsíros és szénhidrátos egyszerre, akkor is.


A disznóhús az adatai alapján egész sovány, kivéve a tarját és hasonlókat, de ez utóbbiakkal is sokan fogynak. Miért lenne gond a zsír? Nincs inzulinválasza és laktat. Kalória pedig úgyis kell sok.


Ha ennék húst, én is disznót ennék (főleg tarját és kolbászt és oldalast, azok a finomak, ha kiváló házit talál az ember, de évtizedek keresése után már feladtam), esetleg lazacot, de vennék hozzá bőrös hájat, mert a filé egy kicsit túl sovány :)


Az ember ízlése is számítson már. Mi a csudának mindenkire ráerőltetni a csirkemellet, ha utálja, ha nem?

De lehet, hogy a kérdező azon él, csak néha egy mákszemnyit zsírosabb, de alapból sovány disznót is eszik?

A húsleves sem zsírszegény, legalábbis remélem :)

2016. máj. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!