Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Evési zavarosok segítségét...

Evési zavarosok segítségét kérném! Akinek falásrohama szokott lenni: mennyi idő, ill. mennyi kaja?

Figyelt kérdés

Aki beteg (anorexiás, vagy bulimiás, vagy evési zavaros) és akinek szokott falásrohama lenni:


- Mennyi idő alatt csináljátok? Mármint?

- Mennyi kajával csináljátok a falásrohamot?


Kutatáshoz kellene (egyetem, pszichológia szakon vagyok)


2017. ápr. 24. 11:50
 1/6 jafnrétti válasza:
73%
Ez nagyon átlátszó...
2017. ápr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetemista, pszichológia szakos persze, és azt se tudod, hogy egy anorexiásnak nincsenek falásrohamai, mert arra van ráállva pszichésen, h ha eszik attól hízik.
2017. ápr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Dehogy nincsen. Csak nem akkora adag mint egy bulimiásnak a gyomorméret miatt.

Nekem 2 perc alatt (egyszer véletlenül pont az órát néztem mikor kezdtem és végeztem) lemegy egy ebéd ami mondjuk főzelékből áll. És további 3 perc minden egyéb. Általában először édes: gabonapelyhek rettenetsok mennyiségben kevés tejjel összekeverve, lekvár. Aztán sós: Kenyér +sajtok +ketchup az egészre. Rágom, nyelem, aztán melegvízzel leöblítem, hogy a gyomrom könnyebben kiadja. A melegvíz után olyan 1-2 perc amíg sikeresen kijön minden és még 2-3 perc míg rendbeszedem magam (attól függ mennyire sietek)

És így összvissz 10 perc múlva mintha mi sem történt volna megyek a dolgomra.


(Ne ítélkezzetek. Névtelenül nem volt annyira piszoknehéz leírni)

17/l (orvosilag nem diagnosztizáltak hálistennek semmivel, viszont egy éve minden hónapban 2-3 ilyen kirohanásom van ami elb*aszta már a fogaimat és a gyomrom)

2017. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én anorexiás voltam, és heti egyszer volt ilyenem, napi 5000-6000 kcal körül

Általában egész nap eltartott, mivel suliban, és otthon is emberekkel vagyok körülvéve, így nem tehettem meg, hogy nonstop toltam befelé a kaját

A hánytatást pár alkalom múlva abbahagytam, helyette inkább 2-3 napig nem ettem, vagy ha igen, akkor 100-200 kalóriát

2017. ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 jafnrétti válasza:
39%

Ne haragudj, de aki egyetemista, pszichológia szakos, és kutatást végez, az nem így fogalmaz. Annyira szakmaiatlan az egész nyelvezete a kérdésednek hogy azt el nem tudom mondani.

Mielőtt megkérdeznéd, ez így, mind problémás és hiteltelenné tesz, nagyon levágós ebből, hogy igazából közöd nincs semmiféle pszichológia szakhoz, és szó sincs kutatásról.

"- Mennyi idő alatt csináljátok? Mármint?

- Mennyi kajával csináljátok a falásrohamot?


Kutatáshoz kellene (egyetem, pszichológia szakon vagyok)"


Ilyet még egy elsőéves sem írna le ebben a formában.

2017. ápr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb két órán keresztül tömöm magam. Édessel majd sóssal. Aztán pár ora mulva megint ilyen hosszu ideig es utana ugyanigy. Majd kövi 2nap koplalok.
2017. máj. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!