Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így fogyhatok 3-4 kilót? Ha...

Így fogyhatok 3-4 kilót? Ha nem, segítesz hogyan tudnék?

Figyelt kérdés

A múlt héten nagyon összezabáltam mindent, összejött egy csomó dolog. 52,5-ről 56 kilóra híztam. Most elhatároztam, hogy visszatérek az egészséges életmódhoz és leadom azt a felszedett pár kilót, aztán súlyt tartok. Ezeket ennem:

Reggeli: zabkása, változóan ízesítve, olyan 300 kalóriából

Tízórai: 2 alma

Ebéd: menza, de megpróbálom minél egészségesebbé tenni, a két menüből az egészségesebbet választom, nem eszem tésztát a levesből stb.

Uzsi: 4 pufirizs, sonkával, sajttal, zöldségekkel vagy egy fehérjés mikrós süti

Vacsi: túró, joghurttal, kakaóval vagy fahéjjal kikeverve, aszalt gyümikkel vagy túró sósan zöldségekkel

Edzés: heti 3-4x járnék aerobik órákra, abból 1 vagy 2 óra spinracing, a többi erősítő órák vagy crossfit. Edzés után innék egy fehérjét. Napi 2-3 liter vizet iszom. Kalóriát nem szeretnék pontosan számolni. Előre is Köszönöm a válaszokat!

17/L

166 cm/56 kiló


2017. ápr. 25. 06:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, igen és heti maximum 1 csalóétkezést megengedek magamnak, ahol eszem pl. egy kakaóscsigát, egy szelet pizzát, csak hogy ne sóvárogjak érte.
2017. ápr. 25. 06:59
 2/6 anonim ***** válasza:

Elég jónak tűnik. Egy próbat megér,egy hét után mérd meg magad és ha van kb fél kg csökkenés akkor jó!

Hozzáteszem egy hét alatt nem igazán lehet ennyit hízni,ennek egy része salakanyag ami még benned van :)

2017. ápr. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ! Ebből mennyi lehet a tényleges hízás? Az biztos hogy híztam valamennyit, mert érzem hogy feszül a nadrágom dereka, van egy kis háj a hasamon. :/
2017. ápr. 25. 08:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy egy hét alatt híztál 4 kilót, ehhez a normál kalóriabeviteled ötszörösét kellett volna megenned, minden egyes nap. Szerintem ez leheteten! Valószínű, hogy inkább a ciklusodban ott tartasz, hogy több vizet tartalékol a szervezeted. Ez legalább részben magától el fog tűnni pár nap alatt.


Az étrend viszont nem rossz, bajod biztos nem lesz tőle, még a tésztát is nyugodtan megeheted a levesben. Arra vigyázz, hogy az esti kakaó ne cukrozott legyen, illetve a joghurt natúr legyen.

Az edzést pedig akkor se hagyd abba, ha visszafogytál 2 kilóra. :)

2017. ápr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1 kg zsír 7000 kcal.


Ez azt jelenti, hogy egy hétig kb. 3500 kcallal többet kellett volna enned minden egyes nap a szükségesnél, hogy valójában hízz 3,5 kilót. Nem hiszem, hogy ez sikerült volna.


Az étrend jó, bár mennyiségeket nemigen írsz, de nagyobb baj nem lesz vele.

2017. ápr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon max 2 kg a tényleges hízásod.
2017. ápr. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!