Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akinek problémája van, étkezés...

Akinek problémája van, étkezési zavara van (anorexia, bulimia) : hogyan bírjátok ki, hogy ne nyúljatok a frigóhoz? Akinek falásrohama van, mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés

Ha falásrohamotok van, mennyi idő alatt csináljátok?

Akik egyedül vannak: hogyan bírjátok ki, hogy ne nyúljatok pl. a frigóhoz? Munkától függ? Vagyis sulitól?


Gimisek vagytok? Ha felnőttek, akkor egyedül laktok? Van barátotok?


23/l


2017. ápr. 27. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valahol jó ha van még éhségérzeted, nekem már abszolult nincs. Egyedül még könnyebb megállni, senki nem hív kajálni, simán kihagyhatok étkezéseket.

Egyébként meg ha normálisan ennél 4 óránként, meglenne a napi energiaszükségleted, akkor a falásrohamok is eltűnének. Plusz az evészavarosok kórházi kezelése egy pokol, ha jót akkarsz magadnak keresel segítséget, amíg nem késő.

2017. ápr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En anorexias voltam. Mar visszaszedtem az egeszseges sulyomat, de szoktak lenni falasi rohamok. Probald ki, hogy megiszol 3 liter vizet naponta, igy hamarabb lesz telitettseg erzeted es akarva akaratlanul kevesebbet eszel. Probald ki, hogy az etrended nagyreszet zöldsegek, gyumölcsök es teljes erteku gabonafelek tegyek ki. Ezekben sok rost, vitamin es asvanyi anyag van, igy kisebb az eselye, hogy bezabalsz, mert megkapja a szervezeted amire szuksege van es meg jol is laksz.
2017. ápr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én érzek éhséget, de ha várok kicsit és átesek a 'holtponton', amikor nagyon éhes vagyok utána megint nem leszek az.

Legtöbbször amúgy elég kitartó vagyok és nem nyúlok a 'tiltott' kajáimhoz, de volt párszor, hogy betelt a pohár és hiába mondott bármit az agyam, tiltakoztam, mintha nem is én parancsoltam volna a testemnek, csak ettem. :(

2017. ápr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A harmadik válaszoló nagyon jól megfogalmazta. Velem is pontosan ugyanez a helyzet.
2017. máj. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy ha olyan sokaig kinzom magam,teljesen kikapcsola az agyam es hiaba nen akarom,egyszerűen a testem iráyít ilyenkor es fal. Komolyan mondom. Es ilyenkor bem szamit mi az,nem valogatok csak falok amig rosszul nem leszek...
2017. máj. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!