Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha több vizet...

Szerintetek, ha több vizet iszok azzal fogyhatok?

Figyelt kérdés
Eddig napi 1,5-2 liter vizet ittam. Ha ezt megemelem 3 literre szerintetek szerepet jatszik az etvagy csökkentesebe? Termeszetesen odafigyelek, hogy emellett egeszsegesen egyek ugy nagyjabol. Rengeteg zöldseget, gyumölcsöt es gabonafelet eszem, semmi tojas, semmi hus. Viszont a tejtermekekröl es 1-2 zsirosabb etelröl meg nem sikerult leszoknom. Arra lennek kivancsi, hogy szerintetek a több folyadek bevitele tenyleg jobban telit es csökkenti az etvagyat?

2017. ápr. 28. 09:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Merőben emberfüggő, kit mi laktat (én nem tudom értelmezni a "telít" szót, nekem ilyen nincs. jóllakom vagy nem s a jóllakáshoz kalória kell, nem szénhidrátból, sok, pont).

A sok víz talán mindenkinél csökkenti a beviteli lehetőségeket, de hamar elmúlik ez a hatás. Pl. ha ebéd előtt meginnék 2 liter vizet, bizonyára keveset ennék, de 1 óra múlva éhes lennék... Szóval ez nem ér sokat. Ha napi 4 litert iszom, akkor is ugyanannyit eszem. Direkt étkezés előtt lehet ilyesmi értelme, mert olyan van, hogy valaki evéskor nehezen lakik jól, de ha eltelik pár óra, akkor már bírja.


A zsírosabb ételekkel konkrétan semmi baj nincs, ahogy tejtermékekkel is lehet fogyni (s azok sem egyformák. egy jó zsíros, laktózt nem tartalmazó keménysajt nem tudom, mit kavarna be), ahogy bármivel. Némelyik megdobja az inzulinszintet, de azt sok étel megdobja, a fehérjék s a szénhidrátok már csak ilyenek.

2017. ápr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!