Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy hétig csak görögdinnyét...

Ha egy hétig csak görögdinnyét eszek és mentes vizet iszomm mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
2015. júl. 22. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Fogyni sokat és még éhen is halsz.

Amúgy 2 nap után letámadnád a hűtőt valami nagyon laktató után. Teljesen megvonnál mindent a szervezetedtől. Felejtsd el, ne így akarj fogyni! Ráadásul a 2-szereset szednéd vissza utána!

2015. júl. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy halna éhen, ha semmit nem eszünk egy hétig, akkor sem halunk éhen, van elég tartalék. S energiát vinne be, csak ugye tápanyagok terén lenne gond, már makrotápanyag szinten. Két esszenciális makrotápanyag van és a dinnye főleg a nem esszenciális harmadikat tartalmazza, a másik kettőt alig. S a szénhidrát is cukorként van jelen, ami nem a legideálisabb...


A súlyvesztés mértéke ember- és kalóriadeficitfüggő, no meg az összetétele is. Izomvesztés tuti lenne benne, elégtelen fehérjebevitelnél a test izomból veszi a szükségletét.

2015. júl. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség, amit akarsz csinálni. A szervezetnek nem kínzás kell, hanem rendes tápanyagok, és mozgás. Ettől lehet fogyni. Gondolj már bele, hogy milyen hiányok alakulnának ki, ha csak dinnyét ennél. A szervezetet nem arra lett kitalálva, hogy dinnyén tartsa magát. Már egy napig is hülyeség ezt csinálni, nemhogy egy hétig.

Tessék normálisan, sok zöldségeket, kevés gyümölcsöt, olajos magokat, sajtokat, túrót, zabpelyhet, lenmagot, tojást enni. Ezekkel lehet eredményesen fogyni.

2015. júl. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogsz fogyni pár kilót, de rögtön vissza is fogod híni.

Minden kúra hülyeség. AZ egyetlen tartós és hatásos megoldás az egészséges táplálkozás és rendszeres sportolás.

2015. júl. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ez még a magánzárkára ítélt tömeggyilkos rabok étkeztetésétől is szegényesebb lenne.

fehérje,zöldségek,zsír mondanak valamit?

mert a görög dinnye=cukros víz,abban hasznos tápanyag nincs.

2015. júl. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Franz Müller válasza:
49%
Èn egy hètig nem ettem, csak tiszta vizet ittam böjt miatt és semmit nem fogytam.
2015. júl. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az első válaszadó kivételével mindenkivel egyetértek.

Én már egy hete csak csapvizet iszom - tanár vagyok, s efogyott a fizetésem - s egy kilót sem fogytam.

2015. júl. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!