Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetseges hogy a BioTech USA...

Lehetseges hogy a BioTech USA Super fat Burnerjetol lement rolam 2,5 kg egy het alatt?

Figyelt kérdés

Mar ket honapja eszem kevesebbet es kondizom is. Lement 6 kg,viszont megallt,es 3 hetig stagnalt. Ezen a heten hetfon elkezdtem szedni a superfat burnert mellette futok,tornazom,dietasat eszem es hirtelen beindultam es erzem is magamon. De igy random ahogy furdok pl,hogy erzem a csipocsontom stb stb.

Ez lehetseges?

Igy mar 8 kg lement.


21/L


2017. ápr. 28. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
A jò kajàtòl ès sportròl ment le. A super fat burner nem màs mint koffein tartalmù ital. Semmi zsìrègető nincs benne. Edzès előtt jòl megpörget, de ennyi es nem több.
2017. ápr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Milyen italrol beszelsz te?:)

Tudod mi a BioTech super fat burnerje?:)

Zsiregeto minimalis zoldtea kivonatu tabletta.

Miert szolsz hozza ha nem tudod mi az?

2017. ápr. 28. 17:20
 3/9 A kérdező kommentje:
2017. ápr. 28. 17:44
 4/9 anonim ***** válasza:
tudom mi az. tök mindegy hogy tabletta, por, egyéb. koffein, zöldtea, ilyenek vannak benne. nem csodaszer. ha fogytál, az az étrendednek köszönhető, nem annak hogy mit szedsz.
2017. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De érdekes hogy épp akkor indult meg a fogyás ismét amikor elkezdtem szedni :P Ráadásul egy hét alatt két kiló..:) Na de mindegy.

Én hiszem ebben a zsírégetőben. Nem azt mondom hogy nulla mozgással meg zabálással lefogysz. De ha teszel magadért akkor rohadt sokat segít ez a cucc szerintem. Elvette az étvágyam, de totálisan. Nem kívánom a csokit pl.

2017. ápr. 28. 19:44
 6/9 A kérdező kommentje:

Egyébként NEM csak koffein zöld tea meg "ilyenek" vannak benne ;)


olvasd majd el. Rengeteg hasznos aminosav.

2017. ápr. 28. 19:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljesen megszokott, hogy időnként stagnál az ember súlya, utána meg hirtelen beindul.
2017. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"De érdekes hogy épp akkor indult meg a fogyás ismét amikor elkezdtem szedni "


Semmi érdekes nincs benne. Előfordul stagnálás fogyás során. Az hogy neked akkor indult be ismét, mikor elkezdted szedni, az csupán véletlen. A legtöbb ilyen készítmény csak annál működik, aki hisz benne. Nekem, ha megállt a fogyás, egy kis CH hintáztatás is elég szokott lenni. Nem dőlök be egy táplálék kiegészítő cég reklámjának sem.

2017. ápr. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem véletlen találták ki a zsírégetőket. Tényleg sokat tud dobni egy jó diétán mozgás mellett.

Ha sikerélmény ért folytasd csak. Lényegében mindegy, hogy a szer használ-evagy placebó.

2017. ápr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!