Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mitől lehetséges?

Ez mitől lehetséges?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy kb tavaly November óta piritóst eszek reggelire vacsorára..Januárba voltam dokinál ahol megmérték hogy hány kg vagyok és ott derült ki hogy fogytam 11 kilót..A másik hogy viszont nem tudok megenni alap adagokat mert egyszerűen érzem hogy sok pedig mindig keveset eszek..
2017. ápr. 10. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
nemondd h nem vetted eszre h fogytal 11kg-ot XDD
2017. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebben mi a kérdés? November óta kevesebbet eszel -> fogytál. Teljesen természetes dolog. Azért nem tudsz többet enni mert amióta kevesebbet eszel összeszűkült a gyomrod.
2017. ápr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem látszik hogy lement a 11 kg...Ez a bajom hogy szeretnék kicsit erősödni ezért a futásra gondoltam de az itthoni edzést nem találom jó ötletnek mert egy bizonyos szint után nem tudnék fejlődni....De hálistennek hogy a karácsonyt se kajálással töltöttem..xd
2017. ápr. 10. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha száraz kenyéren élsz, akkor nyilván elfogysz előbb-utóbb. :D Ha erősödni akarsz, akkor egyél normálisan, szép lassan növeld az adagokat, és rendes ételt, ne száraz kenyeret. Hús, zöldség, gyümölcs, tudod...

Az otthoni edzéssel meg semmi probléma, pláne a futással. Ha jól sejtem, nem vagy épp egy testépítő, szóval neked bőven elég erősödés lesz, ha kicsit sportolsz a szabad levegőn.

2017. ápr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazából kerékpározok de ezt úgy kell elképzelni hogy a tömegközlekedést váltottam fel biciklire...Volt egy bizonyos esemény ami miatt én is a fogyás mellett döntöttem...De nekem semmi bajom a száraz kenyérrel..xd

Jó dolog de nyílván hogy teszek rá ezt azt..Néha kis saláta levél,hagyma...

2017. ápr. 11. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!