Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kiló leadása után változi...

Hány kiló leadása után változik eggyel a ruhaméret? Szerintetek az én adataim alapján mennyi idő múlva fog látszódni valami?

Figyelt kérdés
22/L 163 cm 70 kg, 71,5 voltam, amikor kezdtem két hete. Még semmi nem látszik, ugyanolyan hurkás vagyok...
2017. ápr. 28. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
10kg utan kellett kisebb nadrag es melltarto is nekem. Valszeg nalad is 10-12kg korul fog latszodni
2017. ápr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 11 kg után kell most eggyel kisebb méret (40).

Ez kb. reális is lehet, mert ettől még 10 kg-mal könnyebben voltam a "versenysúlyommal" 38-as méretű.

2017. ápr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi! :) Még jöhetnek :)


Én igazából már régen voltam vásárolni, régi szokásomhoz híven meg kivágtam a ruháimból a címkét, egyrészt mert szúrtak, másrészt meg nem akartam, hogy meglássák, mekkora kövér vagyok :D 3 éve voltam utoljára ennyi kiló, mint most, a régi ruháimat hordom, olyan 42-es nadrágméret talán és L-es pólók.

2017. ápr. 28. 19:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmondani, mivel a ruhákat nem kilóra méretezik, hanem centikre; nem mintha olyan következetesek lennének a számozások.


Én pl. 3-5 kiló "hízás" után hordtam egy számmal kisebb nadrágot.

2017. ápr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!